فرمول یک ایران – لندو نوریس قرار است اولین حضورش در فرمول یک را در فصل 2019 و با تیم مک‌لارن تجربه نماید و بر این باور است که این تیم درک بسیار بهتری از مشکلات خود دارد. نوریس در فصل گذشته فرمول دو، در جدول قهرمانی، پس از جورج راسل، در جایگاه دوم ایستاد.

از وی سوال شد که آیا تیم فرمول یک مک‌لارن که در طی چند فصل اخیر، عملکرد بسیار ضعیفی از خود ارائه داده، در فصل 2019 بهبود خواهد یافت یا خیر و او در پاسخ اظهار داشت:

هیچ کس نمی‌داند.

حدس می‌زنم که آنها ایده و فکرهای بسیار مناسبی نسبت به چیزهایی که در حال کار بر روی آن می‌باشند، دارند و آنها در تلاش هستند تا برخی چیزها را بهبود ببخشند.

چیزهای کوچک بسیار زیادی وجود دارد که آنها اطلاعات و داده زیادی دارند که نشان می‌دهد بهتر شدند اما اوضاع همیشه می‌تواند تغییر کند.

ماشین MCL33 تیم مک-لارن

ماشین MCL33 تیم مک-لارن

این راننده جوان بریتانیایی برای چندین سال است که بخشی از تیم مک‌لارن بوده و در دسته پایین‌تر در حال ترقی بوده است. او اکنون به تیم اصلی مک‌لارن ترفیع یافته و بر این باور است که عوامل تیم مشکلات مربوط به ماشین را حل خواهند کرد. او افزود:

فکر می‌کنم آنها تمرکز خود را بر روی این گذاشتند تا اطمینان صدرصدی حاصل نمایند که اوضاع برای همیشه خوب خواهد شد نه اینکه سعی کنند اوضاع را برای سال آینده خوب کنند و سرانجامش نیز خوب نباشد.

فکر می‌کنم آنها تمرکز خود را بر روی این قرار دادند تا به طور صدرصد مطمئن شوند که هر چیز بهتر خواهد شد و فقط به احتمال بهتر شدن آن اکتفا نمی‌کنند.

احساس می‌کنم آنها اکنون درک بسیار بهتری دارند اما زمان این موضوع را مشخص خواهد کرد.