Register

هفده − 1 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – تیم اسکودریا تورو روسو دقایقی پیش اعلام کرد که الکساندر آلبون سال ۲۰۱۹ هم تیمی دنیل کویات خواهد بود. به این ترتیب برندون هارتلی نیز به پایان کار خود در فرمول یک رسید. راننده نیوزیلندی برای بیشتر فصل ۲۰۱۸ تحت فشار بخاطر عدم کسب موفقیت بود و تنها ۴ امتیاز گرفت. تیم در نهایت تصمیم گرفت وی را از فشاری که تحمل می کند، نجات دهد و آلبون را جایگزین او کرد.

راننده انگلیسی-تایلندی که بعد از جورج راسل و لاندو نوریس در رده سوم مسابقات فرمول 2 در پایان سال 2018 قرار گرفت، در مصاحبه ای گفت :

این احساس خیلی خوبی است که می توانم فصل آینده در فرمول یک رانندگی کنم. در طول دوران حرفه ای خود، بالا و پایین هایی داشته ام. در سال 2012 به وسیله ردبول کنار گذاشته شدم. بعد از آن متوجه شدم که مسیرم برای رسیدن به فرمول یک خیلی سخت تر خواهد شد.

به سختی تلاش کردم و سعی کردم هر بار که داخل ماشین می نشینم همه را تحت تاثیر قرار دهم. می خواهم از تیم ردبول و شخص دکتر هلموت مارکو تشکر کنم که به من باور داشتند و فرصتی دیگر به من دادند.

من همیشه دیوانه ی موتور اسپورت بوده ام و از زمانی که رانندگی یاد گرفتم رویایم نشستن در ماشین فرمول یک بود. به دست آوردن این فرصت باورنکردنی است.

مسابقه جی پی 3 سیلوراستون- آلبون و لکلرک

مسابقه جی پی 3 سیلوراستون- آلبون و لکلرک

الکساندر برای تیم نیسان در فرمول E رانندگی کرده است اما تورو روسو موفق به پرداخت بند قرارداد وی و آزاد کردن او شد.

فرانز توست مدیر تیم فرمول یک تورو روسو گفت :

الکساندر فصل فوق العاده ای را در فرمول 2 گذرانده است. چهار مسابقه را پیروز شده و در جدول کلی سوم شده است. راه هایی که برای سبقت از رقبا انتخاب می کند نشان دهنده آمادگی و با تجربه تر شدن اوست.

برای فصل 2019 تیم ما خوشبین است چون دو راننده جوان و تهاجمی به نام دنیل و الکساندر داریم و به سمت موفقیت می خواهیم برویم.

این اتفاق تکلیف تمام تیم ها در فصل 2019 مشخص کرد.

4 دیدگاه

 1. Akbar (Ghasemi)

  7

  1

  صندلی استرولم هنوز تایید رسمی نشده

 2. Akbar (Ghasemi)

  6

  1

  صندلی فورس ایندیا هم هنوز تایید رسمی نشده که استرول پرش میکنه

 3. امید نورمحمدی

  7

  11

  فرمول 1 مملو از رانندگان نیمه یا کاملا بریتانیایی!!! سوار بر مرکب آلمانی و ایتالیایی و ژاپنی و …
  افتخارش مال رانندگان بریتانیایی؟!!!
  امیدوارم روزی آرزوی رانندگان گاها نوجوان بریتانیایی!!! برای قهرمانی با ماشینهای کاملا بریتانیایی!!! تحقق پیدا کنه و طرفداران بیشمار هر چیز بریتانیایی!!! هم بتونن با افتخار از ست کاملا بریتانیایی صحبت کنند. نه اینکه به ماشینهای دیگر کشورها الصاق بشن و ته ته دلشون بدونن که اگه این ماشینه نبود منم الان اینجا و توی این موقعیت عالی نبودم!

 4. امید نورمحمدی

  4

  9

  البته فراموش نکنید همین بریتانیایی ها رای دادند که از اتحادیه اروپا خارج بشن!!! که هنوز نشدن و هر روز یک بهانه جدید میارن که جدا نشن. فعلا که قراره جدا بشن ! پس داستان اروپای بدون مرز و از این حرفها نمیتونه دلیل خوبی برای بریتانیاییها و طرفداران صد آتشه شون باشه.