Register

پنج × 3 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – رییس فدراسیون اتومبیل رانی ایتالیا آقای انجلو استیچی دامیانی تاکید کرد که جایزه بزرگ ایتالیا بعید است به ایمولا انتقال یابد زیرا بودجه دولتی قانونا به مونزا تعلق دارد.

آینده جایزه بزرگ مونزا برای مدتی در هاله ای از ابهام قرار گرفت وقتی برنی اکلستون به تازگی پیشنهاد انتقال این رویداد به ایمولا را داده بود.

اکلستون هر چند متوجه شد که انتخاب محل برگزاری اولین و اساسی ترین حق فدراسیون اتومبیل رانی ایتالیا و رییسش آقای دامیانی است که حالا می گوید این رویداد باید در مونزا ادامه یابد .

در کنفرانس ورزشی فدراسیون جهانی اتومبیل رانی در تورین دامیانی گفت:

در قوانین مالی ایتالیا نوشته شده که ” جایزه بزرگ ایتالیا باید در مونزا برگزار شود نه ایمولا.

تصمیم فدراسیون اتومبیل رانی ایتالیا که به طور مستقیم مسوولیت برگزاری جایزه بزرگ سال آینده را دارد بر این است که جایزه بزرگ ایتالیا در مونزا باشد و نه ایمولا .

این یک قانون جدید است ، یک قانون مالی که در ابتدای سال پذیرفته شده است.

((به یک توافق نزدیک هستیم))

دامیانی همچنان مصر است که با وجود تبصره ها در هر قرارداد، طرفین قرارداد به یک توافق که آینده مسابقه فرمول یک در مونزا را تضمین کند نزدیک هستند:

این اولین بار است که در ایتالیا بار مسوولیت بر دوش ماست تا یک جایزه بزرگ فرمول یک را با دستاورد هایی مهم سازماندهی کنیم .

واقعیت این است که فدراسیون اتومبیل رانی ایتالیا در حال تعویض فدراسیون اتومبیل رانی میلان(که سازماندهی جایزه بزرگ امسال را بر عهده داشت) است که خود دقیقا یک انقلاب است. یک انقلاب نسبتا خوب!

با تشکر از حمایت مسوولین منطقه لمباردی ایتالیا و همچنین تشکر از یک سرمایه گذار ملی، بابت این حمایت ها.

ما مذاکرات را در فوریه آغاز خواهیم کرد. در مونت کارلو ما نقاط مشترک بسیاری با اکلستون پیدا کردیم.

خیلی چیز ها هنوز باید مشخص شود. ولی من به جرات میگویم با اینکه بعضی حرکات کمکی به مذاکرات نخواهد کرد ما به یک توافق نزدیک هستیم.

هر چند این حرکات مذاکرات را سخت تر خواهد کرد.