فرمول یک ایران – تیم فراری سینی کف جدیدی در سیلورستون را تست خواهد کرد تا جوابی به آپدیت نزدیک ترین رقیب خود مرسدس بدهد.

سینی کف طوری طراحی شده است تا به خودرو ثبات بیشتری در پیچ های سرعت بالا بدهد که باعث کارایی بیشتر خودرو در پیستی مانند سیلورستون می شود. این قطعه در تمرین پنجشنبه برای اولین بار روی خودرو نصب شد و در صورت عملکرد مناسب در ادامه نیز از آن استفاده خواهد شد.

با توجه به عدم کسب امتیاز توسط مرسدس در اتریش فراری خود را به صدر جدول سازندگان رساند اما این در حالی اتفاق افتاد که مرسدس پکیج آپدیت کاملی برای جایزه بزرگ اتریش تدارک دیده بود. حال فراری برای ماندن در رقابت برای جایزه بزرگ سیلورستون نیز پکیج آپدیتی ارائه خواهد کرد.

سباستین فتل - گرندپری بریتانیا 2017

سباستین فتل – گرندپری بریتانیا 2017

هر نوع بهبود در بالانس خودرو می تواند به مدیریت درجه حرارت لاستیک ها و حفظ آن در طول مسابقه کمک خواهد کند. کریستین هورنر مدیر ردبول اعلام کرد هر آنچه در اتریش برای لاستیک ها اتفاق افتاد می تواند مشکلات بزرگ تری در سیلورستون برای تیم ها بوجود بیاورد:

سال گذشته کیمی و سباستین هردو یک تایر را در انتهای مسابقه از دست دادند. پس ترکیب جدید لاستیک ها در مسابقات شرایط جدیدی بوجود آورده است که مرسدس در آن به خوبی عمل کرده است.

شاید این دلیل خوبی باشد که توتو ولف بیش از سال های قبل بر روی حفظ لاستیک ها تمرکز داشته است. بارسلونا و پل ریکارد جایی بود که از لاستیک های جدید استفاده شد و آن ها توانستند برنده باشند.

من فکر می کنم مرسدس در سیلورستون بسیار قوی باشد اما اگر باد های گرم ادامه داشته باشد مشکل بالا رفتن حرارت مشکلات اساسی را بوجود خواهد آورد و شرایط جالبی به وجود خواهد آورد.

سیلوراستون همیشه افراطی بوده است. بعضی مواقع بسیار سرد، بسیار بارانی و یا بسیار پر باد بوده است و شاید برای امسال بسیار گرم باشد.