فرمول یک ایران – دنیل ریکاردو در دومین روز هفته دوم تست پیش فصل فرمول یک 2018 در بارسلونا، موفق شد تا تیم ردبول را در صدر جدول قرار دهد. تیم‎ها در دومین روز تست دارای بخت و اقبال‎های متفاوتی بودند چنانکه تیم مرسدس و ردبول توانستند دورهای بسیاری را به ثبت برسانند اما تیم مک‌لارن بار دیگر با مشکلات و دشواری‎های بیشتری روبه‎رو شد.

زمان سریع دنیل ریکاردو در نوبت صبح روز دوم تست با لاستیک‎های هایپرسافت به ثبت رسیده بود و به اندازه‎ای سریع بود که در نوبت بعدازظهر نیز او در صدر جدول باقی ماند و کسی نتوانست زمانی سریع‎تر از او در روز جاری به ثبت برساند. این راننده استرالیایی در تست امروز موفق شد تا 165 دور را در پیست بارسلونا دور بزند.

در همین حال، راننده تیم مرسدس، لوییس همیلتون توانست دومین زمان سریع روز را ثبت کند و بالاتر از هم‌تیمی خود، در جایگاه دوم بایستد. والتری بوتاس که جایگاه خود را در نوبت بعدازظهر به همیلتون از دست داده بود، در پایان تست در جایگاه سوم جدول قرار گرفت.

سباستین فتل - روز دوم هفته دوم تست بارسلونا 2018

سباستین فتل – روز دوم هفته دوم تست بارسلونا 2018

در تست امروز، تغییری در وضعیت تیم فراری صورت گرفت. کیمی رایکونن در نوبت صبح حال خوشی نداشت و سباستین فتل به جای او وارد پیست شد. با این وجود، کیمی که در نوبت بعدازظهر بهبود یافته بود، به درون ماشین فراری رفت و 49 دور را تکمیل کرد و در نهایت در جایگاه 9ام جدول قرار گرفت. فتل نیز با تکمیل کردن 66 دور، چهارمین زمان سریع روز را به ثبت رساند. آنها جمعا 115 دور را تکمیل کردند که تقریبا دو بار دورهای تیم مک‎لارن می‎باشد. این تیم در تست امروز بار دیگر از مشکلات حل نشدنی‎اش رنج می‎برد.

روز فرناندو آلونسو امیدوارکننده آغاز شد و وی در نوبت صبح تست، علاوه بر تکمیل کردن 47 دور، چهارمین زمان سریع را به ثبت رسانده بود. اما نشت کوچک سوخت منجر به تغییر موتور اجباری شد. با این وجود، مک‎لارن موفق شد تا او را بار دیگر به پیست بازگرداند و این کار به تیم این اجازه را داد تا به دنبال این تغییر، بررسی‎های سیستم خود را تکمیل کنند و تعداد دورهای خود را به عدد 57 برسانند.

چارلز لکرک - روز دوم هفته دوم تست بارسلونا 2018

چارلز لکرک – روز دوم هفته دوم تست بارسلونا 2018

در عین حال، برندون هارتلی موفق شد تا در تست امروز، 119 دور را به اتمام برساند و همه را از مشارکت خوب و بدون مشکل تورو روسو و هوندا حیران و متعجب کند. با این حال، تست امروز برای چارلز لکرک زودتر از موعد به اتمام رسید. این راننده در دقایقی به پایان تست، در پیچ شماره 12 به سنگ‎ریزه‎ها وارد شد که سبب برافراشته شدن پرچم قرمز نیز شد.

جدول نهایی:

روز دوم هفته دوم تست بارسلونا 2018

روز دوم هفته دوم تست بارسلونا 2018

5 دیدگاه

 1. saeed.shei

  8

  0

  تورو روسو هوندا واقعا عالی کار کرده به واقع فرناندو آلونسو بسیار بد شانسه

 2. sanchez

  4

  0

  تورو روسو – هوندا

 3. cfz

  2

  0

  آلونسو طلسم شده انگار. تا الونسو هست وضع مکلارن خوب نمیشه

 4. Svettel46

  4

  0

  چرا فتل از هایپر سافت استفاده نمی کنه ببینیم چقد سریعتره

 5. Svettel46

  1

  0

  چه لپی زده فتل سریعترین لپ
  1.17.182
  ماشین ماشین مسابقست اگر استراتژیا باز به باد نده فتل رو
  Forza vettel for fastest lap
  All ferrar fan say tnx sv5