Register

یک × 3 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – اولین روز هفته دوم تست پیش فصل فرمول یک 2018 در بارسلونا دارای شرایط جوی خشک و گرم بود که علاوه بر اینکه زحمت و رنج حاصل از آب‎ و هوای هفته گذشته را جبران کرد، به تیم‎ها اجازه داد تا بتوانند مشغول محک زدن ماشین‎های خود شوند. تیم مرسدس و فراری از این شرایط جوی خوب امروز بیشترین استفاده را کردند و هر کدام از آنها بیش از 170 دور در درون پیست حضور داشتند.

زمان پیشگام و سریع سباستین فتل در نوبت صبح روز اول تست به اندازه‎ای بود که در پایان روز، او را در صدر جدول نگه داشت، چراکه در نوبت بعدازظهر، تیم‎ها تمرکز و توجه خود را بر روی دورهای طولانی قرار داده بودند. مرسدس، روز اول تست را میان دو راننده خود، والتری بوتاس و لوییس همیلتون تقسیم کرده بود. هر دوی آنها 86 دور را تکمیل کردند و در نهایت، بوتاس در جایگاه دوم و همیلتون در جایگاه چهارم قرار گرفت.

استافل وندورن - روز اول هفته دوم تست بارسلونا 2018

استافل وندورن – روز اول هفته دوم تست بارسلونا 2018

تیم مرسدس و فراری از عملکرد خود در روز اول هفته دوم تست راضی بودند اما این موضوع را نمی‎توان در مورد تیم مک‎لارن گفت. مشکل باتری برای ماشین استافل وندورن در نوبت صبح تست منجر شد تا او تنها تعداد انگشت شماری دور را تکمیل کند. او موفق شد تا قبل از ظهر به درون پیست بازگردد اما در نوبت بعدازظهر، به طور کل از پیست خارج بود و نتوانست به پیست بازگردد.

تیم تورو روسو نیز روز سختی را پشت سر گذاشت. راننده این تیم، پیر گسلی، که در روز اول تست هفته اول موفق شد تا بیشترین دور را ثبت نماید، در تست امروز تنها 54 دور را تکمیل کرد و بیشتر اوقات نوبت بعدازظهر را در گاراژ سپری کرد.

مکس ورشتپن - روز اول هفته دوم تست بارسلونا 2018

مکس ورشتپن – روز اول هفته دوم تست بارسلونا 2018

تیم ردبول نیز در تست امروز موفق شد تا همانند تیم‎های مرسدس، فراری، ویلیامز، رنو و سائوبر، از عدد 100 در تعداد دورها عبور کند ولی زمانی که راننده این تیم، مکس ورشتپن، در درون پیست متوقف شد، وقفه‎ای در روز اول تست این تیم ایجاد شد.

جدول نهایی:

روز اول هفته دوم تست بارسلونا 2018

روز اول هفته دوم تست بارسلونا 2018

8 دیدگاه

 1. Mehrdad

  9

  5

  چه امادگی بدنی داره فتل تمام دورهارو خودش میزنه

  • ايزديار

   2

   0

   اميدواريم اين دروغ (كند بودن مرسدس)راست باشه

 2. mohamad tomcat

  9

  3

  سلام به دوستان
  هرچند زیاد نمیشه به تایم های تست مطمئن بود اما دم فتل گرم،با لاستیک مدیوم بالاتر از پیکان های نقره ای…. فورزا فرارررررری

 3. cfz

  8

  1

  این مکلارن کی میخاد درست بشه خدا میدونه

 4. Svettel46

  9

  3

  ناز دنده کشیت با این تایم هایی که میزنی شادمون کردی
  Forza vettel

 5. Svettel46

  7

  1

  چه متوری ساخته فراری ,168 لپ زده

 6. شاهین

  9

  1

  از تست های پیش فصل هیچ چیز رو نمیشه پیش بینی کرد. نه کند بودن تیمها نشانه ضعفشونه نه سریع بودنشون نشانه برتری. تا تعیین خط اولین مسابقه قدرت واقعی تیمها مشخص نیست.

 7. Empt1984

  1

  0

  مكلارن واقعا مسخره كرده اين چه وضعشه
  كاش آلونزو ميتونست با لوئيز و سب رقابت كنه
  خسته شديم از تكرار