مجله خودرو ایران – دو نسخه خاص و جدید از خودروی آفرود جی واگن Geländewagen با ترفندهای طراحی بی‌همتا و با مشخصات بیشتر به نمایشگاه فرانکفورت خواهند آمد.

مرسدس دو مدل جدید از خودروی جی واگن که به عنوان رنج جدیدی از بهترین مدل‌ خودروهای سرسخت آفرود با ظاهر قدیمی است را برای نمایشگاه فرانکفورت پیش رو در آلمان آماده کرده است.

این ورژن به صورت دو مدل G63 با موتور V8 و G65 با موتور V12 با سطوح جدید و خاصی از تریم داخلی و خارجی ارائه خواهد شد.

نسخه‌های خاص این خودرو به وسیله‌ی تعدد طراحی و اصلاح تریم‌های داخلی و خارجی، نسبت به نسخه‌های دیگر برجسته‌ و نمایان هستند.

در این نسخه از استیل ضدزنگ محافظت‌شده در زیر این خودرو استفاده شده است، در حالی که نوارهای مسابقه‌ای خاص آ ام گ در زیر درها نمایان است. همچنین پوشش تایر زاپاس بر روی درب پشتی خودرو نیز همرنگ رنگ اصلی بدنه خودرو است.

هر دو مدل از رینگ‌های 21 اینچی پنج پره‌ (هر پره جفت و دوتایی است) آلومینیومی بهره می‌برند. در مدل G63 از رنگ مشکی مات استفاده شده است و در مدل G65 این رینگ‌ها جلای سرامیکی دارند.

علاوه بر این رینگ‌ها، هر دو مدل را می‌توان با رینگ‌هایی با رنگ مونزا خاکستری مغناطیسی مات هم سفارش داد. در درون کابین از تریم داخلی خاص Designo به صورت استاندارد و در کنار لوازم داخلی با چرم‌های دو‌ رنگه بهره برده شده است.

نسخه خاص مرسدس آ ام گ G-Wagon

پکیج صندلی‌های راحت (Comfort) نیز همراه این خودروهاست. این پکیج از صندلی‌های راننده و شاگردی که سرما و گرما را کنترل می‌کنند بهره می‌برد. همچنین در این پکیج از سیستم multicontour استفاده شده است.

این سیستم به این صورت است که از محفظه‌های هوایی برای تطابق با آناتومی بدن افرادی که بر روی آن می‌نشینند استفاده شده تا از لحاظ ارتوپدی حمایت و حافظت خوبی از آن شخص صورت پذیرد.