فرمول یک ایرانسرجیو پرز راننده ی مکزیکی تیم فرمول یک فورس ایندیا که در گرندپری موناکو رقابت را از رده ی هفتم آغاز کرد اما در رده ی سوم به پایان رساند تا پودیوم های فرمول یک خود را به شش برساند.

زمانی که از سرجیو پرز درباره ی این که عملکرد او می تواند پیامی به تیم های بزرگ باشد چنین پاسخ داد

خوب من امیدوارم که تنها این رقابت رو نبینن و تمام کارهایی که تو سال های گذشته کردم رو مد نظر قرار بدن من دوران سختی رو در مک لارن گذروندم و اون دوران رو همه یادشونه اما رانندگی من رو تو سائوبر یا فورس ایندیا رو هیچکس به یاد نمیاره در حال حاضر تنها کاری که می تونم بکنم اینه که خوب برونم و به عنوان یه راننده پیشرفت داشته باشم.

فکر کنم تو سال های اخیر پیشرفت زیادی داشتم من در تمامی جنبه ها راننده ی کامل تری شدم خوب اگه فرصتی برام به وجود بیاد کاملا برای استفاده ازش آماده ام اگر هم نه تنها کاری که می تونم بکنم اینه که کارم رو به درستی انجام بدم.

2 دیدگاه

  1. هومن

    0

    0

    یه چیزی از نظر اماری برای من جالب بود در مورد پرز که فکر کنم برای شما هم جالب باشه البته با کسب اجازه از ادمین های محترم سایت. پرز از 2014 که اومده فورس ایندیا هر سال داره یه سکو میاره وجالبتر اینه که هر سه بار باحادثه تو اون مسابقه همراه بوده و هر سه بار هم همیلتون هم برده. این یعنی چکو از اب گل الود خوب ماهی میگیره.

دیدگاه خود را بیان کنید