موتو جی پی ایرانیوهان زارکو موتورسوار تیم یاماها تک3 می گوید شکست دادن موتورسواران تیم اصلی یاماها شبیه به کاری که وی در اتریش انجام داد، نشان می دهد وی شایستگی حضور در تیم اول یاماها در آینده را دارد.

برای سومین بار در فصل 2017 یوهان زارکو یک مسابقه را جلوتر از ولنتینو روسی و ماوریک وینالس به پایان رساند.

زارکو گفت:

من یک موتور از تیم اصلی یاماها را می خواهم، پس داشتن مسابقات قوی همانند اتریش و جلوتر بودن از موتورسواران تیم اصلی یاماها راهی است که شایستگی من را برای بودن در تیم اول نشان می دهد.

من نمی توانم به خوبی توضیح دهم که چرا من سریعتر بودم. اتریش پیستی بود که من دوست دارم، و شاید این به شما انرژی می دهد و همه تلاش های شما به خوبی نتیجه می دهند.

یوهان زارکو-ماوریک وینالس-ولنتینو روسی

یوهان زارکو-ماوریک وینالس-ولنتینو روسی

ولنتینو روسی و ماوریک وینالس هر دو گفتند که با مشکل از دست دادن چسبندگی در تایر عقب خود مواجه شده اند، اما زارکو که تایر های سافت را انتخاب کرده بود از بابت تایر سختی ای را متحمل نشده بود.

یوهان زارکو در ادامه گفت:

من در حین مسابقه چندین بار ریسک کردم، من میخواستم روی مسابقه متمرکز باشم و اشتباهی مرتکب نشوم. در ادامه من به رده پنجم رسیدم و چهارده دور باقی مانده بود و تایر عقب اندکی از چسبندگی خود را از دست داد.

من نمی توانستم به موتورسواران جلو برسم اما زمان زیادی نیز از دست ندادم، من مجبور بودم استایل موتورسواری خود را جوری در بیاورم تا لاستیک خوری را کنترل کنم.

چیزی که من در اینجا یاد گرفتم شاید روش موتورسواری در هنگام افت لاستیک بود. این یک استایل متفاوت موتورسواری با چیزی بود که من در تست های برنو شروع  به یادگیری کرده بودم.

 

4 دیدگاه

 1. Peyman

  8

  5

  یکی اینو بگیره فک کنم حالش خوب نیست

 2. رد.رولوشن

  10

  0

  زارکو با استعداد ترین روکی چندسال اخیر موتو جی پی هستش . اما بیشتر از استعدادش اعتماد به نفس داره.

  • Peyman

   1

   4

   از اعتماد به نفس گذشته ،دیگه این اعتماد به سقفه

 3. Akbar (Ghasemi)

  4

  0

  آخه به سابقه اش نگاه کنید میبینید زیادم بیراه نمیگه، چرا نتونه، حالا روسی اسطورست ولی چرا نتونه جای ماوریک باشه؟