Register

پنج + یازده =

A password will be e-mailed to you.

موتو جی پی ایران – الکس رینز موتورسوار تیم سوزوکی از دنیلو پتروچی، به دلیل سد کردن راهش در دوئلی ایتالیایی مابین پتروچی و ولنتینو روسی در دور آخر موتو جی پی هلند، عذر خواهی کرد.

دنیلو پتروچی موتورسوار پراماک دوکاتی زمان های ارزشمندی را پشت الکس رینز از سوزوکی و هکتور باربرا از تیم آوینتیا دوکاتی از دست داد، آنهم در دور آخر زمانی که با روسی بر سر جایگاه اول مبارزه می کرد و شانس کسب اولین پیروزی خود در موتو جی پی را تنها با 63 هزارم ثانیه از دست داد.

ولنتینو روسی-دنیلو پتروچی-موتو جی پی هلند 2017

ولنتینو روسی-دنیلو پتروچی-موتو جی پی هلند 2017

دنیلو پتروچی گفت:

در طول دورهای آخر دیدم که فقط من و واله [ولنتینو روسی] در حال رقابت برای رده اول هستیم.

من اندکی سریعتر بودم، و در سکتور آخر و در عبور از پیچ های سریع شتاب بیشتری داشتم، من داشتم آماده می شدم که در دور پایانی حمله کنم.

اما در دور ماقبل آخر به باربرا رسیدم، در آخرین شیکین، در حالی که پرچم آبی وجود نداشت. در ادامه و در پیچ 6 در دور آخر به رینز برخوردم. در نتیجه از ولنتینو عقب افتادم.

بعد از مسابقه الکس رینز به اشتباه خود اعتراف کرد و گفت که او هیچ پرچم آبی‌ای ندیده است تا به او اخطار بدهند که پیشتازهای مسابقه به او نزدیک می شوند.

الکس رینز گفت:

من اشتباه کوچکی در مورد پتروچی مرتکب شدم، من پرچم های آبی را ندیدم.

من در ریسینگ لاین بودم، من انتظار نداشتم که او پشت سرم باشد. من بخاطر این عملکردم عذرخواهی می کنم.

مسابقه آسن اولین مسابقه رینز بعد از مصدومیت بود، موتورسوار اسپانیایی چهار مسابقه را به دلیل مصدومیت مچ دست چپ خود به دلیل زمین خوردن در آستین از دست داد.

او مسابقه را در رده هفدهم به پایان رساند. زمانی که اندکی باران بارید، او به پیت رفت و با موتور دوم خود به پیست برگشت.

الکس رینز

الکس رینز

الکس رینز ادامه داد:

من دور اول را در جایگاه آخر طی کردم، اما در ادامه من تلاش می کردم تا قدم به قدم از دیگر موتورسواران عبور کنم، در نهایت و قبل از شروع باران من در رده چهاردهم بودم، پس این عملکرد برای من مثبت است.

زمانی که من موتور را تعویض کردم، شرایط اندکی بد بود. با خودم فکر می کردم که 2 دور است که باران می بارد، پس ممکن اتفاقی شبیه دور گرم کردن رخ بدهد و شاهد بارش ناگهانی و شدید باران باشیم.

به هر حال، ما به مسابقه بعد فکر می کنیم. احساس خوبی به موتور دارم و در مورد دستم هیچ مشکلی را احساس نمی کنم.