Register

دوازده − 1 =

A password will be e-mailed to you.

موتوجی پی ایران – تعیین خط موتوجی پی آسن هلند دیروز در شرایط بارانی برگذار شد و با پول پوزیشن یوهان زارکو موتورسوار فرانسوی تیم یاماها تک 3 به پایان رسید. حال صحبت های پنج موتورسوار برتر در کنفرانس مطبوعاتی بعد از تعیین خط را مرور می کنیم.

یوهان زارکو:

پول پوزیشن حس بسیار خوبی دارد مخصوصا زمانی که نام خود را در جدول تایم گیری بالاتر از همه می بینید . امروز هوا در اکثر اوقات بارانی بود اما در تمرین چهارم شرایط کمی متفاوت بود و پیست کمی خشک شد و لحظاتی بعد به طور ناگهانی بارندگی شروع شد در این زمان بود که تصمیم گرفتم خارج از پیست بمانم و شرایط را بیشتر بررسی کنم تا شانس بیشتری داشته باشم. در اواخر تعیین خط پیست کمی خشک شد و من فهمیدم که می توانم متفاوت باشم . من احساس خیلی خوبی داشتم و در دور آخر بیشترین فشار ممکن را آوردم و نتیجه ی بدست آمده واقعا فوق العاده بود و من خیلی خوشحالم و می دانم که از فرصت به وجود آمده باید نهایت استفاده را ببرم تا در مسابقه ی فردا روی سکو قرار بگیرم.

یوهان زارکو

یوهان زارکو

من احساس می کنم که در مسابقه ی فردا برای هر شرایطی آماده ام چه خشک و چه مرطوب چرا که در این دو روز هم در شرایط خشک و هم در شرایط بارانی با موتور احساس راحتی می کردم و عملکرد خوبی داشتم . همچنین در مسابقه ی فردا ممکن است که هوا کمی خنک شود و این به نفع من خواهد بود چراکه می توانم از تایر های سافت استفاده کنم. در مسابقه ی فردا استارت زدن از ردیف اول بزرگترین برتری برای قرار گرفتن روی سکو است.

مارک مارکز:

امروز از آن دسته روزها بود که من باید ریسک بزرگی را متحمل می شدم چراکه شما باید در آسن رقابت کنید. در اواخر تعیین خط پیست کمی شروع به خشک شدن کرد و این باعث شد که ما سریع تر رقابت کنیم.

مارک مارکز

مارک مارکز

ما برای مسابقه ی فردا در ردیف اول هستیم و این هدف تیم در تعیین خط امروز بود. تیم امروز عملکرد فوق العاده ای داشت. حال باید ببینیم که شرایط آب و هوایی فردا چگونه است چرا که ممکن است هر پنج دقیقه یک بار شرایط دچار تغییرات شود. وضعیت تیم در هر آب و هوایی خوب است و این برای من نقطه ی قوت است و من فردا میتوانم برای رسیدن به سکو رقابت کنم .

دنیلو پتروچی:

این لحظه ی بسیار خوبی است و من خیلی خوشحالم که مسابقه ی فردا را از ردیف اول شروع می کنم. این دومین بار است که من از ردیف اول شروع می کنم. اگرچه من فردا نیازمند استارت بهتری نسبت به مسابقه ی کاتالونیا هستم. حس بسیار خوبی دارم، عملکرد تیم فوق العاده است و من با موتور احساس راحتی می کنم. عملکرد ما در شرایط خشک عالی است و اگر بخواهم صادق باشم باید بگویم که امیدوارم مسابقه ی فردا در شرایط کاملا خشک برگذار شود.

دنیلو پتروچی

دنیلو پتروچی

ولنتینو روسی:

این شرمندگی بزرگیست که نتوانستم جز سه نفر اول قرار بگیرم و فردا باید مسابقه را از ردیف دوم شروع کنم اما جز پنج نفر اول بودن حس خوبی دارد. من در رده ی چهارم قرار دارم و این خوب است. در کل روز خوبی را پشت سر گذاشتم و از ابتدای امروز بسیار رقابتی بودم.

ولنتینو روسی

ولنتینو روسی

برای هماهنگ شدن هر چه بیشتر با شاسی جدید ما باید بر روی عملکرد موتور در شرایط کمی بارانی بیشتر کار کنیم. این برای ما بسیار مهم بود که ببینیم با شاسی جدید رقابتی هستیم یا نه. حال باید ببینیم که وضعیت هوا فردا چگونه است. این جا آسن است و معمولا ما را شگفت زده می کند اما امیدوارم که فردا هوا کاملا آفتابی یا کاملا بارانی باشد.

اسکات ردینگ:

بعد از شرایط بغرنج روز جمعه امروز واقعا روز خوبی بود. هدف اصلی ما بهبود عملکردمان بود و عملکرد ما در تمرین سوم به اوج خود رسید و بعد از تمرین سوم من اعتماد به نفس مضاعفی پیدا کردم و این به من بسیار کمک کرد. برای رسیدن از Q1 به Q2 و هچنین قرار گرفتن در رده ی پنجم من بیشترین تلاش ممکن را کردم و بیشترین فشار را آوردم .

اسکات ردینگ

اسکات ردینگ

یک دیدگاه

 1. Peyman

  1

  0

  واقعا دم اقای صباغ گرم
  ای کاش حداقل جدول تعیین خط موتو جی پی یه نگاه مینداخت
  یه نکته جالب اینکه نمیدونست موتور جی پی 15:30 برگزار میشه و انگار تو زمان گزارش متوجه شد دلیلشم به احتمال زیاد تداخل نداشتن با فرمول یک بوده
  موتو جی پی 1 ساعت انداختن جلو و فرمول1 1ساعت عقب انداختن