Register

دو + شانزده =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – فورس ایندیا با بروزرسانی هایی که برای گرندپری اسپانیا کرده انتظار دارد تا ردبول را به چالش بکشد. تیم فورس ایندیا توانسته است که در جدول تیمی جایگاه خود را در رده چهارم مستحکم کند و با کسب امتیاز در هر ۴ گرندپری نمایش قابل قبولی را نشان دهد و فاصله اش با تیم های رنو، ویلیامز، تورو روسو و هاس را زیاد و حفظ کند.

به هر حال، باب فرنلی نایب رییس تیم فورس ایندیا، امیدوار است که بروزرسانی های آیرودینامیکی انجام شده برای گرندپری اسپانیا، باعث افزایش سرعت خودروهای تیمش شود و این امر نه تنها به فورس ایندیا قدرت شکست رقبای خودش را می دهد، بلکه می تواند اهرم فشاری را روی ردبول اعمال کند.

باب فرنلی در پاسخ به سوال خبرنگاران که درمورد هدف قرار گرفته شدن ردبول توسط فورس ایندیا بود گفت:

اگر در بارسلونا همه چیز طبق نقشه پیش برود این چالش می تواند ایجاد شود. همچنین ما باید حواسمان به تیم های دیگر نیز باشد آن ها نیز دست از تلاش بر نمی دارند، پس ما باید به رقبای خود نیز توجه کنیم.

هدف اول ما این است که مطمئن شویم جایگاه چهارمی خود را می توانیم حفظ کنیم، سپس می توانیم با تغییرات فنی که ایجاد می کنیم راه خود را به جلو باز کنیم، این نگرش می تواند ایده آل باشد.

این چهار مسابقه برایمان فوق العاده بود، امید است که در بارسلونا با تغییرات فنی انجام شده بتوانیم پا به پای بقیه مسابقه دهیم. از همان گرندپری استرالیا متوجه ضعف قدرت در خودروهای خود شدیم سپس با دیدگاه هایی که داشتیم و تغییرات فنی، استراتژی و پایداری ای که ایجاد کردیم توانستیم بر این ضعف فنی خود غلبه کنیم و این کاری بود که انجام دادیم.

سرجیو پرز در گرندپری روسیه 2017

سرجیو پرز در گرندپری روسیه ۲۰۱۷

تحسین استبان اکون

باب فرنلی باور دارد که استبان اکون توانسته است پیشرفت خوبی را در اولین حضورش در فرمول یک داشته باشد. این راننده فرانسوی توانسته است که در سه مسابقه اول مقام دهم و در گرندپری روسیه مقام هفتم را کسب کند.

فرنلی گفت:

او عملکردی فوق العاده را از خود نشان می دهد. او هنوز در حال یادگیری این است که چطور بتواند تعیین خط خوبی را داشته باشد تا بخش اول آخر هفته خود را با موفقیت به پایان برساند.

آن چیزی که شگفت آور و تحسین بر انگیز است پختگی ای است که این راننده از خود در قسمت اول مسابقه نشان می دهد، او واقعا راننده ارزشمندی است و از دیدگاه ما او در حال کسب امتیاز برای تیم است.

نگاهی بیندازید به این که او چگونه توانسته است این پیشرفت را در تمامی این چهار مسابقه طی کند، حتی از همان مسابقه استرالیا، سوچی اولین باری بود که او توانسته بود به مرحله سوم تعیین خط راه پیدا کند و موفق به کسب امتیاز در هر چهار گرندپری شد.

استبان اکون

استبان اکون

فرنلی از اکون انتظار دارد که بتواند هم تیمی خود سرجیو پرز را به چالش بکشد.

وی در ادامه افزود:

زمانی که به سیلوراستون برسیم می توانیم شاهد این باشیم که هر دو راننده حداکثر تلاش خود را می کنند و از دیدگاه ما این اتفاق بسیار جذاب خواهد بود.

اگر ما فقط بتوانیم که این ضعف قدرت را جبران کنیم مطمئنا نیمه دوم فصل ۲۰۱۷ به طرز فوق العاده ای هیجان انگیز خواهد شد.

7 دیدگاه

 1. H.n

  9

  0

  سرجیو پرز قطعا این توانایی رو داؤه ک ردبول رو ب چالش بکشه ولی ماشینشون رو مطمئن نیستم.

 2. مصطفی

  1

  0

  ??

 3. kh. n

  4

  1

  پلنگ صورتی?
  رنگ پارسالی قشنگتر بود..

 4. Hamed

  4

  4

  A =ردبول قراره مرسدس و فراری رو به چالش بکشه
  B=فورس ایندیا قراره ردبول رو به چالش بکشه
  if A=B => فورس ایندیا مرسدس و فراری رو هم به چالش میکشه و میاد برای برد :))
  فصل جالبیه

 5. ویلیامز

  5

  0

  . «تیم فورس ایندیا توانسته است که در جدول تیمی جایگاه خود را در رده چهارم مستحکم کند »…وااقعا خییلی زحمت کشیده!میشه گف ویلیامز از اول فصل داره فقط با یه راننده مسابقه میده! استرول فقط روسیه رو با رده۱۱ام تونس تموم کنه ک ب نظرم امیدوار کنندس و احتمالا در آینده مهارتش بیشتر میشه. خیلی هیجان دارم بدونم پدی لو چ آپدیتی برا ویلیامز درنظر داره!

 6. ویلیامز

  1

  0

  چن وقت پیش اتوکار خبری درمورد صحبت تیم برابهام برای خرید فورس ایندیا گذاشته بود.برابهام با حمایت سرمایه گذار های آمریکایی دوباره احیا شده.

  • ASHKAN ARIAFAR

   2

   0

   ای کاش برابهام شراکت کنه و زودتر شرکت کنه….
   چرا این سرمایه‌گذارای آمریکایی روی همین تیمای که الان توی فرمول۱ هستن و پیشینه خفنی هم دارن سرمایه‌گذاری نمیکنن؟
   میدونید اگه فکر کنید منظورم تیمیه که دومین رکورددار قهرمانی فصل فرمول هست!!!!!