Register

یک × 3 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – مقامات ایتالیایی توطئه گروهی از جنایتکاران سازمان یافته برای به سرقت بردن جسد بنیانگذار فراری، انزو فراری را از آرامگاه او در مودنا خنثی کرده اند.

بازرسان ایتالیایی گزارش داده اند که نقشه ی گروهی که قصد سرقت جسد انزو فراری کسی که به عنوان مارک و نشانه ی فرمول یک شناخته می شود را از گورستان سَن کاتالدو و درخواست باج برای بازگشت آن را خنثی کرده اند.

به دنبال یورش ۳۰۰ نظامی و از جمله پلیس شخصی، ۳۴ نفر در سرتاسر ایتالیا بازداشت شده اند.

این گروه که با گروه های قاچاقچی مواد مخدر و اسلحه در ارتباط بوده است و در اُرگوسولو که در ساردینا قرار دارد به همراه دیگر اعضای خود که از اِمیلیا ، لُمباردی ، وِنِتو و تاسکانی آمده بودند مستقر شده و دستگیر شده اند.

انزو فراری در کنار اورلیو لامپردی

نقشه آنها این بود که تابوت انزو فراری مَردی که در سال ۱۹۸۸ در سن ۹۰ سالگی دار فانی را وداع گفت را به سرقت برده و با خود به رشته کوه های اَپِنین ببرند و درخواست باج از کمپانی یا خانواده فراری برای پس دادن تابوت کنند.

یکی از این گروه ها در هنگام این اقدام جسورانه تحت نظر قرار داشت و نقشه این بود که از ۲ خودرو و یک ون استفاده کنند و به درخواست پلیس ضد مافیای منطقه، نیروهای نظامی قبل از اینکه این اقدام پلیدانه به سرانجام برسد وارد می شوند و جلوی این اقدام را می گیرند.

2 دیدگاه

 1. Ghost 44

  6

  0

  با اینکه هیچ وقت طرفدار فراری نبودم ولی احترام فوق العاده ای برای انزو فراری قائلم. به نظرم فرمول ۱ به اشخاصی مثل انزو فراری و بروس مکلارن خیلی مدیونه. روحشون شاد.
  RIP Enzo

  • هومن

   1

   0

   ????????