فرمول یک ایران – راننده مکزیکی تیم فورس ایندیا، سرجیو پرز اذعان کرد که او برای کمک به تیم فورس ایندیا به خاطر وزن بالای اتومبیل این تیم، در آستانه ی مسابقه استرالیا، در رژیم غذایی بسیار سنگینی بوده است.

این راننده مکزیکی در طول زمستان به مقاوم کردن بدن خود از طریق افزایش عضله و خوردن مواد پروتئینی، به منظور همسازی بهتر خود با اتومبیل های فصل ۲۰۱۷ فرمول یک مشغول بود اما تیم فورس ایندیا از او خواست مقداری از وزن خود را کاهش دهد. چرا که وزن بالای او در تست های پیش فصل چالش بر انگیز و مشکل زا بود.

سرجیو پرز که هم اکنون دو کیلو از وزن خود کاهش داده است، گفت:

من تلاش بسیاری کردم تا وزن خود را در طی این چند هفته که  تست ها به پایان رسیده است، کم کنم. بدیهی است که من وزن خود را از سال گذشته، با انجام تمرینات بسیار سخت و ایجاد عضله، افزایش داده ام اما من از هفته های اخیر تا هم اکنون در رژیم سنگینی بوده ام و این رژیم را تا مسابقه روز یکشنبه ادامه خواهم داد.

من در همه ی زمان ها گرسنگی می کشم و آن را تحمل می کنم و تا آن جا که می توانم وزن خود را کم می کنم. این برای همه ی ما بهتر است.

سرجیو پرز بیان کرد که مشکل وزن بالای اتومبیل، خودش را در بارسلونا نشان داد ولی تیم برای مسابقه ی استرالیا مقدار وزن مورد نیاز برای کاهش را پیدا خواهد کرد.

در حقیقت ما وزن واقعی اتومبیل را نمی دانیم. چرا که در تست ها شما بر روی اتومبیل، تعداد زیادی سنسور و چیز های دیگر دارید. در حال حاضر، با توجه به این موضوع که من دو یا سه کیلو از وزن خود را کاهش داده ام، احتمالا ما به هدف خود نزدیک شده ایم.

سرجیو پرز

سرجیو پرز در تست های پیش فصل بارسونا

سرجیو پرز همچنین در بخشی دیگر از صحبت های خود بیان کرد که معتقد است که فورس ایندیا سطح کیفی لازم برای به چالش کشیدن رقبا را در فصل جدید رقابت های فرمول یک دارد، اما می گوید که فصل را در موقعیت عالی شروع نخواهد کرد.

سرجیو پرز:

هدف این است که فصل را در مقام سوم تمام کنیم. چیزی که ما در زمستان از خود دیدیم این است که ما در سطحی نیستیم که فصل را آن طور که میخواهیم شروع کنیم. اما من فکر می کنم آپدیت هایی که نه تنها برای ما، بلکه برای کل تیم برای امسال داریم، بسیار بزرگ است و من هنوز خوشبین هستم.

مهم این نیست که مسابقه را از کجا شروع کنید. بلکه مهم این است که آن را کجا تمام کنید. فصل، بسیار طولانی است و من بسیار خوشبین هستم و اعتماد کامل دارم که تیم امسال کار بزرگی انجام خواهد داد.

2 دیدگاه

 1. اميرحسين

  1

  1

  من نمیدونم چرا یه ارادت خاصی نسبت به سرجیو و فورس ایندیا دارم ، به شدت علاقه مندم که این فصل نتیجه خوبی بگیره

 2. وحید

  1

  0

  یا ابوالفضل
  تبلیغ پشت ماشین و ببین
  کلا رفتیم تو فاز س ا ن. سور
  اینم از فصل جدید