Register

2 + سه =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – راس براون بیان کرده است که هر گونه تغییر در فرمول یک، نیاز به بررسی و زمان دارد. راس براون پس از اینکه لیبرتی مدیا در ماه گذشته بر دنیای فرمول یک کنترل کامل یافت در پست مدیر ورزشی به فرمول یک بازگشت.

براون اظهار داشته است که تغییرات آینده باید قبل از اجرا شدن به دقت تجزیه و تحلیل شوند، هر چند او تاکید کرده است که این ها به سرعت رخ نخواهد داد. او در این مورد بیان کرده است:

برخی مسائل ساده وجود دارند که ما آنها را شناسایی کردیم، اما حل آنها زمان بر خواهد بود.

تیم ها به طور طبیعی بر روی اینکه تا حد امکان رقابتی باشند، تمرکز دارند، فیا بر روی منصفانه کردن این ورزش تمرکز دارد و صاحب حقوق تجاری نیز بر روی گرفتن بهترین قراردادها تمرکز دارد.

آنچه که ما برای اضافه کردن در نظر داریم، یک عنصر اضافی می باشد و آن این است که صاحب حقوق تجاری در آینده باید تمرکز خود را بر روی سرگرم کردن و بهتر کردن برنامه ها قرار دهد.

هر تصمیمی که در آینده قرار است گرفته شود، چه ورزشی و فنی و چه اقتصادی، باید از قبل مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد.

برای تجزیه تحلیل نیز چندین مرحله و سوال وجود دارد، مثلا اینکه آیا این تصمیم ورزش را بهتر می کند؟ آیا آن را سرگرم کننده تر می کند؟ آیا آن را اقتصادی تر می کند؟ و دیگر فاکتورهایی که ممکن است در چندین سال گذشته نادیده گرفته شده باشند.

به طور قطع ما بر این باوریم که ورزش را به مسیر و مکانی بهتر هدایت کنیم. شما نمی توانید ورزشی به پیچیدگی فرمول یک را با تعدادی از افراد با نظرات متفاوت و جایگاه های متفاوت در یک شب تغییر بدهید، این کار غیرممکن است.

ساختارهایی وجود دارند که در حقیقت از این موضوع جلوگیری می کنند. بنابراین این کار زمان بر است اما من فکر می کنم که پیام این است که ما مبارزه می کنیم تا ورزش را سرگرم کننده تر، اقتصادی تر و قابل پذیر تر کنیم. من امیدوارم که با ادامه ی فشاری که ما اعمال می کنیم، ورزش را به جایگاهی بهتر ببریم.

راس براون - چیس کری - شاون براچز

راس براون – چیس کری – شاون براچز

براون اضافه کرد که امیدوار است وقتی که او در تست های پیش فصل در اسپانیا حضور دارد، صحبت های بیشتری را با تیم ها داشته باشد، اما تیم ها بیشتر به فکر منافع خود هستند. او اذعان کرد:

من از تیم ها انتقاد نمی کنم ولی با توجه به تجربه ی شخصی خود از کار در یک تیم، اولویت اول شما موقعیت رقابتی خودتان می باشد.

این کاملا درست است و این چیزی است که آنها باید بر روی آن تمرکز کنند، و به همین دلیل این برای ما مهم است که تعادل ایجاد کنیم و تلاش کنیم که در ناحیه هایی که من اشاره می کنم ورزش را بهبود ببخشیم.