موتو جی پی ایران – مارک مارکز قهرمان جهان شش دوره از مسابقات موتوجی پی، پس از شش هفته که دوباره معاینه شد، نظرات مثبتی را گرفت و حال اجازه ورود به مرحله بعدی ریکاوری خود را دریافت کرد.

مارکز هم اکنون می تواند تمرینات کاردیو و جلسات فیزیوتراپی را برای بازگشت هرچه زودتر به پیست موتو جی پی آغاز کند. قهرمان هشت دوره جهان مسابقات موتورسواری پس از مسابقه موتو جی پی ایتالیا در موجلو، چهارمین عمل جراحی بازوی راست خود را انجام داد.

در بیانیه رپسول هوندا آمده است:

مارک مارکز شش هفته پس از انجام عمل جراحی روی بازوی راست خود، تحت معاینه بعدی برنامه ریزی شده بعد از عمل در بیمارستان Ruber Internacional در مادرید قرار گرفت. تیم پزشکی متشکل از دکتر خواکین سانچز سوتلو، دکتر ساموئل آنتونا و دکتر آنجل کوتورو از وضعیت بازوی راست او رضایت داشتند که به دنبال آن، مجوز لازم برای ورود به مرحله بعدی ریکاوری و شروع فیزیوتراپی و تمرینات کاردیو به مارک مارکز داده شد.

زمان بازگشت مارک مارکز به میدان مسابقات هنوز مشخص نیست.

مارکز افزود:

ما گام مهمی در روند بهبودی برداشته‌ایم. در این معاینه، پزشکان تأیید کردند که استخوان بازو به خوبی در حال رشد است. با این کار می‌توانیم فیزیوتراپی بازوی راست و تمرینات کاردیو را شروع کنیم. من بابت این موضوع بسیار هیجان‌زده هستم و می‌خواهم که از کل تیم پزشکی برای درمان و دقتی که داشتند تشکر کنم.

7 دیدگاه

  • Amirali

   4

   1

   اگه این مصدومیت براش پیش نمیومد میتونست چنان رکوردی از خودش به جا بذاره که هیچ احدالناسی حتی فکر رسیدن بهش رو هم نکنه.
   احتمالا پشت سر هم هرسال قهرمان بود و اگر عملکردش رو حذف میکرد حتی میتونست به طرفای پونزده قهرمانی فکر کنه، اصلا طرفدارش نیستم ولی نبوغی که این آدم داشت تو هیچ موتورسواری پیدا نمیشه که با موتور ضعیف تر بیاد همه رو لوله بکنه.

   • Amirali

    2

    0

    ببخشید حفظ رو نوشتم حذف
    حواسم پرته اصلا

 1. mehdi shafiei44

  1

  0

  من عاشق روسیم
  اما ایده آلم سلامتی تمام ورزشکار هاست

 2. سبحان

  1

  0

  زود خوب شو لامصب……

 3. ERFAN44

  2

  1

  لعنت به اون مصدومیت لعنت به اون هایساید که دو فصله دسته ما رو از دیدن شاهکار مارکز رو موتور غیر قابل روندن هوندا کوتاه کرده شما عملکرد هوندا و اسپارگارو رو بعد از عمل مارکز ببینید تا به اعجوبه بودن این بشر پی ببرین زود خوب شد اسطوره اسپانیایی که بدجور دلنتگ اون سبک بینظیرت رو موتور هستیم . امیدوارم دیگه بتونه به راحتی موتور سواری کنه ‌