فرمول یک ایرانسرجیو پرز، راننده مکزیکی تیم فرمول یک ریسینگ پوینت بیان کرده است که اگر برای فصل بعد پیشنهادی از تیم ردبول نداشته باشد، ترجیح به کناره گیری یک ساله از فرمول یک و رقابت های اتومبیلرانی می دهد.

چکو پرز بیان کرد که تنها یک گزینه برایش در فرمول یک وجود دارد و پروژه های بلند مدت علاقمند نمی باشد مگر اینکه:

با دلیل، به همراه برنامه و پروژه خوبی باشد، اگر که پروژه خوبی درکار نباشد که به من انگیزه لازم بدهد تا 100 درصد خودم را به نمایش بگذارم ترجیح می دهم که آن را قبول نکنم. من در مورد کاری که می خواهم انجام دهم کاملا آگاه هستم.

برنامه اول این است که ادامه بدهم و برنامه دوم این است که برای یک سال کناره گیری کنم و ببینم بدون مسابقه دادن چه حسی دارم، ببینم که آیا واقعا دلم برایش تنگ می شود و اگر آیا دلم واقعا می خواهد که برگردم یا اگر سری دیگری برای مسابقه دادن وجود دارد که به آن علاقمند باشم یا اینکه اصلا کلا به دنبال کناره گیری از موتوراسپورت باشم.

من یک سال برای فکر کردن در مورد اینکه چه کاری می خواهم انجام دهم را دارم. اگر که برای فصل بعد در فرمول یک نباشم، نمی توانم ببینم که کار دیگری را انجام می دهم. بنابراین من یک سال را برای خودم در نظر می گیرم که ببینم چه کاری می خواهم انجام دهم و آیا واقعا دلم برایش تنگ می شود. اکثر رانندگان 6 ماه پس از بازنشستگی دیوانه می شوند و می خواهند هر کاری که در دسترس است را انجام دهند.

من باید ببینم چه می شود، هرگز چنین چیزی را تجربه نکرده ام. کل زندگی من اینطوری بوده است. بنابراین باید زندگی خارج از این ورزش را ببینم، ببینم که چطور است و چه تناسبی با من دارد و سپس ببینم که آیا من دلم برایش تنگ می شود یا اینکه با آن زندگی ادامه دهم.

او در پاسخ به تصور زندگی خارج از موتوراسپورت نیز بیان کرد:

بله می توانم، من به چیزهای خیلی زیاد دیگری خارج از مسابقه دادن علاقمند هستم. من هنوز خیلی جوان هستم، من می توانم خودم را بعدا در کسب و کار دیگری جدا از موتوراسپورت ببینم، ولی نه در دهه سوم زندگی! اما اگر چنین چیزی زودتر به سراغم آید، خوشحال می شوم که چنین گزینه ای را در نظر بگیرم.

من خانواده خودم را دارم. می خواهم بزرگ شدن کودکانم را ببینم و چیز های دیگر…. من می توانم یک زندگی خارج از موتوراسپورت را تصور کنم.

11 دیدگاه

 1. Lewis Hamilton ___ محمد جواد سلیمانی

  5

  1

  نمیدونم واقعا ردبول میخوادش یا نه
  پرز خیلی راننده خوبیه
  اما واقعا بنظرم ترکیب مکس پرز خیلی یه جوری هست
  که البته این نظر منه
  در کل
  خیلی دوست دارم بمونه
  اما این ماندن دست خودش نیست
  ببینیم هورنر چه می کند

 2. 🏁🏎DR3🇦🇺FA14🇪🇸

  5

  0

  واقعا نمی شه گفت چکو میاد یا هالک
  ولی تیم برای موندن ورشتپن بعد از جدایی هوندا هر کاری می کنه فعلا هم که اون هالک رو ترجیح می ده

 3. Mahmood.ghaedi

  0

  6

  از کجا میدونی اخه ی سال بیرون باشی سال دوم ی تیم تورو میخواد؟

 4. محمد

  3

  0

  وای…هر کاری میکنی فقط نرو…

 5. seb5

  0

  0

  هر جور حساب میکنی گسلی بهتر از آلبونه امتیازاتشون رو دقیق نمیدونم ولی قطعا اختلافشون زیر 5و6 امتیازه در صورتی که الان شانس دوم قهرمانی ردبوله و اون موقع شانس دوم فراری بود و شانس سوم ردبول

 6. ابوالفضل

  2

  0

  به نظر من هورنر هالکنبرگو انتخاب میکنه

 7. آرشا

  3

  0

  من جای هورنر بودم سرجیو پرز را انتخاب میکردم.

  • Mahmood.ghaedi

   1

   0

   Kh
   میدونم تهت هیچ شرایطی نمیشه
   ولی دست من بود ا صلا صندلیش ازش نمیگرفتم
   میذاشتم با سب هم تیمی بشه

 8. SADEGH 16

  3

  0

  فکر نکنم کسی باشه که چکو رو لایق داشتن صندلی ندونه.
  ردبوول هم اگه راننده سریع میخواد باید دست به کار بشه .به نظر من بین چکو نیکو و البون ،چکو یه لول بالاتر رانندگی میکنه امسالم اگه اون داستان کرونا براش پیش نمیومد رتبه ۴راننده ها رو با اختلاف مال خودش میکرد نه با این اختلاف ناچیز

 9. NICO ROSBERG-06

  0

  0

  ما دلمون میخواد بمونی چون که دلمون برای رانندگی کردنت تنگ میشه
  The formula without you is like tea without sugar pills

 10. mahyar

  3

  1

  حضور هالک خیلی محتمل تره ، مخصوصا” این که هالک نتیجه های خوبی هم با همون خودروی مرسدس صورتی کسب کرده . حتی روزی که مجبور بود با ستاب لنس رانندگی کنه و خودش رو از اون رده به کجا که نرسوند .