فرمول یک ایران – جن هاس می گوید می خواهد تا چند مسابقه آینده صبر کند تا ببیند چه اتفاقاتی می افتد و بعد در مورد بودن استبان گوتیرز برای فصل 2017 تصمیم بگیرد.

مرد مکزیکی پیشرفت خوبی در مسابقه های اخیر بعد از شروع سخت مسابقات داشته است، اما هنوز امتیازی برای تیم هاس بدست نیاورده است.

در حالی که جای هم تیمی او رومن گروژان در تیم هاس برای سال آینده مشخص است، مدیریت تیم قصد دارد کمی بیشتر برای انتخاب راننده ی دوم صبر کند.

تیم فرمول یک هاس - رومن گروژان و استبان گوتیرز

تیم فرمول یک هاس – رومن گروژان و استبان گوتیرز

هاس گفت :

من فکر می کنم ما تلاش دیدنی و جذابی در تیم فرمول یک انجام دادیم.

من فکر کنم خیلی از آنها به خودم بر می گردد،گانتر و جو کاستر.وقتی ما با هم تصمیم به ایجاد تیم F1 کردیم، ما واقعا سعی کردیم تا مسابقه بدهیم به جای اینکه تلاش کنیم ساختاری تجاری باشیم.من فکر کنم روش کار ما واقعا عمل کرده است.

در مورد راننده ها، گروژان به خاطر داشتن قرارداد سال آینده با ما خواهد بود.

در رابطه با استبان، او راننده ای عالی است، اما ما واقعا هنوز هیچ چیزی اعلام نکرده ایم، ما فقط منتظریم ببینیم چه اتفاقی در ادامه رخ می دهد.

در حال حاضر ما احساس خوبی با رانندگان خود داریم. همانطور که گفتم، ما به طور قطعی تصمیم به ماندن استبان نگرفته ایم، و این به این معنی نیست که ما او را نمی خواهیم.

موقعیت گوتیرز کمی پیچیده است، و او متوجه است که قرارداد او با هاس بسته به حمایتی است که مکزیکی ها برای شریک تجاری ما، فراری به ارمغان می آورند.

گانتر استاینر به طور واضح گفته که او یک راننده ی با تجربه می خواهد تا در کنار گروژان قرار گیرد.

دیدگاه خود را بیان کنید