فرمول یک ایران – کریستین هورنر، مدیر تیم فرمول یک ردبول ریسینگ بیان کرده است که الکس البون راننده جوان این تیم، پدیده این فصل خواهد بود.

الکس البون که از میانه فصل پیش به تیم ردبول پیوسته است هنوز نتوانسته یک فصل کامل با این تیم بگذارند و سکویی را کسب کند. اما هورنر می گوید:

در مورد الکس مردم فراموش می کنند که این دومین فصل حضور او در فرمول یک است و که تازه به نوعی نیمی از آن را نیز از دست داده است و بنابراین این یک غسل با آتش است، اما او با این مسئله به طرز فوق العاده ای سال گذشته کنار آمده بود.

به نظر می رسد که او می تواند خیلی خوب با فشاری که وجود دارد کنار بیاید و ما فقط به دنبال این هستیم که امکان پیشرفت را برایش نسبت به جایگاهی که سال گذشته در آن قرار گرفت پیدا کند.

من فکر می کنم که فرصت ها خودشان را به الکس نشان خواهند داد و من واقعا باور دارم که او از جنبه های مختلف می تواند پدیده این فصل باشد.

الکساندر آلبون

الکساندر آلبون

الکس البون شرایط خوبی برای شروع فصل دارد

الکس آلبون خودش هم در شرایط خوبی قرار دارد و می گوید:

من احساس خوبی دارم. زمان زیادی را از (مسابقات) دور بودم که برای هر راننده ای (این موضوع) می تواند یک سطحی از شک در مورد اتفاقاتی که ممکن است رخ دهد ایجاد کند. من خوش حالم که در روز فیلمبرداری حضور پیدا کردم اما من هیجان زده هستم و همه ما منتظر چنین روزی بودیم. یک دوری طولانی مدتی بود.

ما ها همه این کار را می کنیم به این خاطر که عاشق این کاریم و ما دلتنگ آن شدیم و بنابراین من بی صبرانه منتظر شروع کار هستم.

دکتر هلموت مارکو نیز بیان کرده که الکس البون در این فصل در صورت عملکرد خوب، صندلی وی در ردبول تضمین می شود.

5 دیدگاه

 1. LASER

  4

  2

  برای گسلی هم گفتن ولی اخرش
  ماشین ردبول سبک خشنی داره نمیشه باهاش سریع مچ شد
  پدیده این فصل به نظر من
  (تیم های بالا جدول : مکس ورشتپن)
  (تیم های میانه جدول : لندو و راسل)

 2. Amin

  5

  0

  ماشین ردبول قوی به نظر میرسه
  چون اینا الکی نمیان بگن آلبون می‌تونه پدیده فصل باشه!
  چون این پسر همونیه که نتونس تو یاس مارینا جلو فتل با اون سکتور سه ماشین فراری دفاع کنه!
  همین یه مورد تفاوت راننده معمولی و خوب رو نشون میده …

دیدگاه خود را بیان کنید