نسکار فصل 2020؛ خلاصه تمامی مسابقات

نسکار ایران – مسابقات نسکار فصل 2020 تنها سری موتوراسپورت است که الان مسابقاتش در حال برگزاری می باشد و برای ما طرفداران مسابقات اتومبیلرانی لحظاتی سرگرم کننده را فراهم می کند.

البته نسکار توانست با برگزاری زودهنگام مسابقات، تماشاگران زیادی را به سمت خودش جذب کند و آمار بینندگانش به طرز فزاینده ای افزایش یابد. ما نیز در اینجا سعی می کنیم، خلاصه تمامی مسابقات فصل 2020 را در همین پست برایتان قرار دهیم…

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تفاوت این رشته با رشته فرمول یک می توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

نسکار یا فرمول یک ؛ هات داگ در برابر پیتزا!

 

گایکو 500 در پیست تالادگا سوپراسپیدوی

 

تویوتا 500 در دارلینگتون

کوکا کولا 600

 

 

 قهرمانان واقعی دارلینگتون 400

اولین مسابقه نسکار فصل 2020 به عنوان مسابقه قهرمانان واقعی پیست دارلینگتون برگزار شد که به رسم تقدیر از کادر درمانی که در خط مقدم جنگ با کرونا هستند در ابتدای مسابقه، پزشکان و پرستاران دستور شروع مسابقه را دادند:

 

 

 

3 دیدگاه

 1. Mohamad. 44

  2

  1

  سلام سید جان خسته نباشید تو رو خدا خواهش میکنم خواهش مثل همین خلاصه مسابقات فرمول یک سالهای قبل رو بزارین بخدا دیوونه شدیم از بدون فرمول یک این بار چندمه که دارم میگم نسکار که نسبت به فرمول یک طرفدارش کمتره. اوایلی ک مسابقات تعویق افتاد گفتین سعی میکنیم خلاصه مسابقات رو بزاریم که حداقل سرگرم بشین ولی متأسفانه خبری نشد. این درخواست رو از طرفدار همیشگی سایت فرمول یک ایران قبول کنین ?

  • سید علی حسینی

   3

   0

   سلام، بابا ما خودمون هم واقعا دلمون تنگ شده، خلاصه مسابقات همه داخل کانال آپاراتمون هست… می تونید برید اونجا و توی قسمت فرمول یک، هرچی دلت بخواد رو پیدا کنی و ببینی از سال 2016 2017 هست تا همین الان، بعضی از مسابقات کلاسیک هم هست

   بخش فرمول یک کانال آپارات ما

 2. MERC

  0

  0

  بدون ریکی بابی حال نمیده