فرمول یک ایران – مدیر تیم ردبول، کریستین هورنر خودش را برای هزینه‌های بالای تعمیر ماشین‌های فصل 2020 آماده کرده است. فصل 2020 فرمول یک به دلیل شیوع ویروس کرونا برای مدت زیادی متوقف شده است.

کریستین هورنر معتقد است که دوری طولانی مدت راننده‌ها از رقابت و جو گرندپری‌ها، آمادگی آن‌ها را کاهش داده است:

این احتمالا طولانی‌ترین بازه‌ای است که رانندگان فرمول یک از ماشین دور بوده‌اند. این می‌تواند یک موضوع خوب باشد اما در ماه جولای و زمانی که دوباره رقابت را شروع کنیم، همه راننده‌ها افت زیادی کرده‌اند و تصادفاتی پیش خواهد آمد.

این برای رانندگان و اعضای تیم غیرعادی است که در این بازه زمانی مسابقه ندهند و کاری نکنند. این روحیه رقابت و علاقه به مسابقه دادن است.

فکر می‌کنم از زمانی که 12 سال داشتم، این طولانی‌ترین زمانی است که به پیست نرفته‌ام. قطعا این بیشترین زمانی است که من در یک جای ثابت مانده‌ام.

وقتی برای مدتی چیزی را تجربه نمی‌کنید، متوجه می‌شوید که چه قدر آن را دوست دارید و چه قدر دلتان برای آن تنگ می‌شود. شما برای برگشتن به حالت عادی لحظه شماری خواهید کرد.

کریستین هورنر - گرندپری چین 2017

کریستین هورنر – گرندپری چین ۲۰۱۷

با وجود دلتنگی برای فرمول یک، کریستین هورنر خوش حال است که حالا می‌تواند زمان بیشتری را با خانواده و در خانه بگذراند:

نکته مثبت این است که این موضوع اهمیت افراد اطرافتان را نشان می‌دهد. خانواده و دوستان در این شرایط بسیار اهمیت دارند چون این ویروس هرکسی را مبتلا می‌کند و هیچ چیز مهم‌تر و با ارزش‌تر از خانواده نیست. به خصوص نزدیکان و آنان که دوستشان داریم.

بچه‌ها خیلی خوش‌حال هستند. موضوع خوب این است که حالا زمان بیشتری برای حمام و داستان خواندن کنار بچه‌ها دارم که در هفته‌های عادی این امکان را نداشتم.

حالا می‌توانم از اتاق کارم بیرون بیایم و به طبقه بالا بروم و یک داستان بخوانم و 20 دقیقه بعد دوباره برگردم!

و در نهایت کریستین هورنر هم همانند دیگران سعی کرده است با همکارانش در ردبول و دوستانش در پدوک ارتباط داشته باشد.

ما هرکاری می‌کنیم که ارتباطمان را حفظ کنیم. از کلاس‌های آنلاین ورزش گرفته تا کوییز گرفتن، همه را انجام می‌دهیم تا حس بودن در تیم حفظ شود.

ایجاد حس کار تیمی مهم است چون این برای همه غیرعادی است که با هم نباشند. قدرت ما به عنوان تیم در انجام و مدیریت تغییرات است.

اخیرا من با دیوید کولتارد هم فیس تایم داشتم. من هیچوقت با او فیس تایم نداشتم! او یک ریش ملوانی گذاشته است.

ویراستار » انسیه صفری

یک دیدگاه

  1. Amin

    2

    2

    وقتی که راننده ها آماده هستن تیم ردبول ب خاطر ی راننده خاص همش تو بازسازی ماشینه
    حالا فکر کنید ک همون راننده از آمادگی هم دور شده باشه…

دیدگاه خود را بیان کنید