فرمول یک ایران – همیلتون معتقد است بالغ بودن و توانایی اش در کنترل زندگی شخصی اش به کمک مسابقه دادن باعث شده است تا او در بهترین وضعیتش باشد.

لوئیس همیلتون، قهرمان سه دوره ی رقابت های فرمول یک، خارج از پیست سبک زندگی خاصی دارد، او کارهای روزانه اش را در شبکه های اجتماعی با دیگران به اشتراک می گذارد.

در تعطیلات، همیلتون تا به اینجا به آمریکا، مکزیک و جزایر کارائیب سفر کرده است و در فرمول یک نیز 19 امتیاز از هم تیمی اش جلوتر است.

همیلتون از هفت مسابقه ی اخیر شش تای آن ها را برده است، او فکر می کند که به بهترین تناسب در زندگی اش از وقتی که 30 سالگی را رده کرده است، دست یافته است.

درباره ی اهمیت تعطیلات تابستانی از همیلتون سؤال پرسیده شد، او در پاسخ گفت:

به اندازه ی تمام سال مهم است.

من دوست دارم که مشغول باشم، تعطیلاتی بود که می گذشت و بعد از آن من تازه خسته می شدم چون کارهای زیادی انجام داده بودم، تمرین های زیادی کرده بودم و در کل خیلی فعالیت کرده بودم.

آخرین تعطیلاتم عالی بود، چون در کنار افراد باحالی بودم.

تمرین هم انجام می دادم ولی اولویت اولم نبود و از هر جایی که بودم لذت می بردم. شما هر سال می خواهید کاری جدید انجام دهید، در دنیا بگردید و کارهای مختلفی کنید بدون این که هدف اصلی تان فراموش شود، این هدف قهرمانی است.

سال پیش هم این طور بود، 30 ساله شدم، واقعا در اولین سال بهترین سال های زندگی ام بودم. همه همین را نمی گویند؟

دهه ی سوم زندگی ام برای من فوق العاده بوده است، واقعا از این اوقات لذت می برم و فکر می کنم قسمتی از وجودم بالغ تر شده است و می دانم که چه می خواهم.

من همیشه اطراف افرادی هستم که معمولا از من جوان ترند، معمولا فرد پیرتر جمع من هستم. بالاخره در شرایطی هستم که به یک جوان 25 ساله نگاه کنم و نصیحتش کنم، شرایطی که قبلا نداشتم.

مثلا به او می گویم که ‘من شش سال از تو بزرگ ترم و در این سال های پیش رویت من این تجربیات را داشته ام، چیزهای زیادی سر راهت هستند تا تجربه شان کنی،پس نگران نباش’.

از همین چیز ها دیگر. حالا من بالای تپه هستم و آرزو می کنم که شیب پایین رفتنم خیلی تند نباشد. فکر می کنم بهترینم هستم.

8 دیدگاه

 1. mohammad

  0

  1

  یکی میخواد خود این رو نصیحت کنه بخاطر اخلاق بچه گانش…
  اومده میگه من جوان هارو نصیحت میکنم.

 2. Saeed

  0

  0

  اول اینک شیب تپه خیلی تند نیست.خیلی خیلی تنده.دوم اینک خیلی مغرور شدی.یکی نیس خودتو نصیحت کنه بدبخت ???

 3. محمد

  0

  0

  زنده باد لوییس قهرمان.
  نمیدونم بعضی ها چطور بخودشون اجازه میدن بیان توی پیج و کامنت توهین آمیز بزارن به لوییس یا هر کس دیگری.
  لطفا شعور خودتون رو بالا ببرید. حرفه ای رفتار کنید. همه رانندگان طرفدارانی دارند. توهین به اونها موجب ناراحتی طرفدارانشون میشه. حداقل به طرفداراشون احترام بگذارید.
  خوبه ما هم به بعضی از رانندگان توهین کنیم؟؟؟

دیدگاه خود را بیان کنید