فرمول یک ایران– چند روز پیش بود که فراری با نصب قطعه ای به نام HALO که قرار است در فصل 2017 به ماشین های فرمول یک اضافه شود همه را هیجان زده کرد، حالا به صحبت های یک سری از راننده ها پیرامون این قطعه می پردازیم.

لوئیس همیلتون:

خواهشا نه! این زشت ترین مود و شکل در تاریخ فرمول یک هستش. به اینکه دنبال ایمنی بیشتر هستید احترام میذارم ولی اینجا فرمول یکه و همین شکل فعلیش خیلی هم عالیه.

نیکو روزبرگ:

نظر من: پیشرفت بزرگی در ایمنی. در نهایت ظاهرش هم خوب به نظر میاد. من باهاش موافقم.

کیمی رایکونن:

مشکلی برای دید من به وجود نیامد. در کل تغییر زیادی احساس نکردم. بد نبود.

سباستین فتل:

اولا به این اشاره کنم که مشکلی در دید به وجود نمیاد، هر چی که لازم باشه که دیده بشه می بینید. من میدونم که از نظر ظاهری خیلی فوق العاده نیست اما این قطعه میتونه باعث بشه تا افرادی مثل جاستین ویلسون و هنری سورتیس رو از دست ندیم.

نیکو هالکنبرگ:

از نظر من افتضاحه. من فکر میکنم باید چیزهایی وجود داشته باشه تا این ورزش رو جذاب بکنه و این دقیقاً چیزیه که فرمول یک نیاز داره. در گذشته بیشتر اینطوری بود.

دنیل ریکاردو به صحبت های هالکنبرگ واکنش نشان داده است و بیان کرده است:

من با صحبت های اخیر هالکنبرگ مخالفم. نیازی نیست که قهرمان بازی در بیاریم. چه معنایی داره که او سینه سپر می کنه و اینگونه صحبت می کنه؟ به نظر من تغییری در فرمول یک و یا سرعت ماشین ایجاد نمیکنه، فقط اگر جسمی در هوا باشه این وسیله از سر ما بهتر محافظت میکنه.