Register

پانزده + چهارده =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران فصل 2015 مسابقات فرمول یک با یکه تازی بی چون و چرای مرسدس و دو راننده اش , لوویس همیلتون و نیکو روزبرگ چند ماهی است که به پایان رسیده است. عده ای بر این باورند که این ماشین مرسدس بود که قهرمان فصل 2015 شد نه لوویس همیلتون، بر اساس این عقیده ماشین فصل قبل مرسدس یک سر و گردن از تمام ماشین های دیگر تیم ها بهتر بود و پر قدرت تر ظاهر می شد . تیم هوندا هم در فصل پیش در ساخت موتور افتضاحی به بار آورد که این خود منجر شد که در فصل 2015 این تیم در جایگاه نهم قرار گیرد . فرمول یک

تیم ها قبل از شروع هر فصل توان حداکثری خود را بر روی ساخت موتور های هیبریدی با توان بیش از 750 اسب بخار می گذارند و هیچ تیمی از این قاعده مثتسنی نیست . 

حال می خواهیم مروری داشته باشیم بر تمام ماشین های معرفی شده از سوی تیم ها برای فصل 2016.

11. ماشین هاس – فراری VF-16 :

تیم هاس اولین تیم آمریکاییی تاریخ رقابت های فرمول یک است که پس از 30 سال تلاش بالاخره میتواند در رقابت هر فرمول یک فصل 2016 شرکت کند . تیم هاس در نظر دارد با ماشین VF-16 که موتور آن از فراری تامین می شود به رقابت بپردازد .

10 . ماشین مانور ماروشیا – مرسدس MRT05 :

به گفته مدیر فنی تیم مانور ماروشیا جان مکولیام MRT05 بهترین ماشینی بوده که این تیم ساخته است . تیم مانور ماروشیا با این ماشین که شامل 3393 قطعه مجزا به اضافه موتوری است که مرسدس عهده دار تامین آن بوده در فصل 2016 به رقابت می پردازد . تیم مانور در این فصل دو راننده جوان به نام های ریو هریتانو و پاسکال ورلین را در اختیار دارد . این تیم فصل پیش در جایگاه دهم قرار گرفت .

9. ماشین سائوبر C35 – فراری :

تیم سائوبر محتاط عمل کرده و با معرفی C35 اولین هدف گذاری خود را برای فصل 2016 پیشی گرفتن از تورو روسو رقیب فصل گذشته خود اعلام کرده است . موتور این ماشین توسط فراری تامین می شود . این تیم سوییسی درباره این ماشین از لفظ “تکامل” نسبت به فصل پیش استفاده کرده است . تیم سائوبر فصل گذشته در مقام ششم جای گرفت درست یک پله بالا تر از تورو روسو . این تیم این فصل هم با دو راننده قبلی خود یعنی مارکوس اریکسن و فلیپه نصر به رقابت خواهد پرداخت .

یک دیدگاه

  1. slr722

    0

    0

    بسیار عالی