Register

15 − 10 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – قهرمان جهان لوییس همیلتون می گوید از این که در هر دو تمرین جمعه گرندپری المان در پشت سر هم تیمی خود نیکو روزبرگ قرار گرفت نگرانی ندارد.

مرد بریتانیایی در تمرین اول بیشتر از ۰/۳ ثانیه با هم تیمی خود فاصله داشت این در حالی است که این فاصله در بعد از ظهر به نزدیک ۰/۴ ثانیه رسید . با این حال همیلتون کماکان عقیده دارد که می تواند فاصله با روزبرگ را از بین ببرد ولی قبول دارد که شکست دادن روزبرگ در خاک خود کار آسانی نیست:

من زمان فوق العاده ای رو به ثبت نرسوندم بخاطر همین خیلی نگران نیستم.

من در دور قبلی قدم خوبی برداشتم ما فقط یک دور با لاستیک سوپر سافت زدیم. من فکر میکنم در انتها ما در جایگاه خوبی قرار خواهیم داشت، رقابت تنگاتنگی خواهد بود، نیکو در این جا بسیار سریع است.

تمرین دوم حس خیلی خوبی نداشت. ابتدای تمرین خوب به نظر می رسید، اواخر تمرین قابل قبول بود. تمرین دوم بد و بد و بدتر شد با مشکل بالانسی که داشتم اما این مشکل رو حل خواهم کرد.

 نیکو در ماشین ارام و با اعتماد به نفس است و رقابت خوبی خواهیم داشت.

هنگامی که از او پرسیده شد که ایا حس ویژه ای دارد شکست دادن نیکو در خانه ی خود در روز یکشنبه او گفت:

مثل همه جا است که من میخواهم او را شکست دهم ولی در واقع این جا خانه ی او نیست! با تمام احترام او در موناکو بزرگ شده است پس ….

مثل این می ماند که اگر مسابقه ای در گرانادا داشته باشیم بگوییم آن جا خانه ی  من است اما در واقع من در انگلیس به دنیا آمده ام.

اما این ملیتی است که او دارد و برای او ویژه ترین است. او خانواده دارد پس برای او ویژه است ولی امیدوارم بتوانم او را شکست بدهم.

2 دیدگاه

 1. هومن

  0

  0

  فردا…….

 2. هومن

  0

  0

  ادمین بسیار هوشمندانه عکس رو عوض کردین.