موتوراسپورت ایران

بعد از گذشت مسابقاتی فشرده در فرمول یک حالا آماده ی اتمام نیم فصل اول این رقابت ها هستیم. آخرین رقبات نیم فصل اول فرمول یک در آلمان و پیست هوکنهایم برگزار می شود و از روز جمعه تا یکشنبه شاهد رقابت خواهیم بود. مسابقات ناسکار، ایندی کار و رالی نیز شاهد رقابتی در هفته ی آینده خواهند بود.

فرمول یک

فرمول یک آماده ی استراحتی یک ماهه می شود و این در حالی است که لوئیس همیلتون بالاخره توانست هم تیمی خود را پشت سر بگذارد و حالا با 192 امتیاز صدرنشین جدول رانندگان است و نیکو روزبرگ 186 امتیازی او را دنبال می کند. رقابت برای رده ی سومی نیز بین رانندگان فراری و ردبول در جریان است و این دو تیم رقابت جذابی را به فرمول یک اهدا کرده اند و در جدول تیم ها نیز فراری تنها یک امتیاز بیشتر از ردبول دارد این در حالی است که مرسدس با 378 امتیاز صدرنشین مطلق است سائوبر اما همچنان در کسب امتیاز ناموفق بوده است.

رالی

رالی نیز بعد از دیدن شگفتی آندریاس میکلسن پا به فنلاند می گذارد و برتری فولکس بر این رقابت ها با این پیروزی بیشتر شد و حالا در جدول رانندگان سباستین اوژیه ی فرانسوی با 143 امتیاز شانس اول قهرمانی در رقابت های این فصل است و میکلسن نیز با 92 امتیاز او را دنبال می کند.

رالی فنلاند

ایندی کار

ایندی کار هم در رقابت قبلی خود در تورنتو شاهد شگفتی بود و جیمز هینچلیف که رقابت را از رده ی ششم آغاز کرد به سکو رسید. همچنان این سیمون پاژنو با 432 امتیاز است که جدول رانندگان این سری را رهبری می کند و ویل پاور نیز با پیروزی در تورنتو خود را به پاژنو نزدیک تر کرده است. هلیو کاسترونوس و اسکات دیکسون همچنان امید قهرمانی دارند و باید به مسابقه ی هفته ی آینده در اوهایو چشم بدوزند.

ایندی کار اوهایو

ناسکار

ناسکار شاهد پیروزی کایل بوش در ایندیانا بود و یانکی ها در حالی برای رقابت در پوکونو آماده می شوند که بوش صدرنشین جدول رانندگان است و کار ادواردز به شدت او را دنبال می کند. دیل ارنهارت جونیور نیز به دنبال راهیابی به دور بعدی رقابت است و باید تمام توان خود را در این مسابقه بگذارد. جدال فورد و شورولت نیز برای به دست آوردن مقام بهترین سازنده بعد از تویوتای دست نیافتنی ادامه دارد.

تمامی رقابت‌های موتوراسپورت بررسی شده را می‌توانید از فرمول یک ایران دنبال کنید.

 

یک دیدگاه

  1. هومن

    0

    0

    سخت کوش وسمج باشید.(دعا از این قشنگتر پیدا نکردم براتون) بسیار ارمش بخش هستید.مرررررررررررررسی.