فرمول یک ایران – هلموت مارکو اعلام کرده است که خروج استون مارتین از ردبول و پیوستن آنها به ریسینگ پوینت در واقع همکاری با هوندا را راحت تر می کند.

استون مارتین حدود یک ماه قبل اعلام کرد که می‌خواهد در فصل 2021 با تیم ریسینگ پوینت همکاری کند. این تغییر هم به این دلیل صورت گرفته است که لارنس استرول 16.7% از سهام استون مارتین را خریداری کرد و حالا مدیر عامل این شرکت است.

البته به نظر می رسد که ردبول مشکلی با از دست دادن این اسپانسر ندارد. در واقع هلموت مارکو اعلام کرده است که این اتفاق موجب همکاری بهتر با تامین کننده موتوری آنها یعنی هوندا خواهد شد:

ما از پیشرفت های فنی پیش آمده خرسندیم. مخصوصا از بابت دوام موتوری.

اما در کل و با در نظر گرفتن مواردی نظیر تبلیغات، ترفیع ها و راننده ها است که می توان یک همکاری را موفقیت آمیز دانست.

پایان دادن به همکاری با استون مارتین موجب همکاری بهتر با هوندا خواهد شد.

از هلموت مارکو در رابطه با تقویم طولانی تر هم سوال شد و او برخلاف بسیاری از راننده ها با این مورد موافق بود. در حال حاضر اگر گرندپری چین به دلیل ویروس کرونا حذف نشود، 22 رقابت خواهیم داشت:

اگر تقویم را به درستی تنظیم کنیم و سفر ها را هم به درستی تنظیم کنیم؛ و همچنین اگر محدودیت هایی را برای پنجشنبه و جمعه اعمال کنیم که مردم برای مدت زیادی در راه نباشند، این کار قابل انجام است.

8 دیدگاه

 1. itg

  7

  1

  چقدر مارکو مصاحبه میکنه
  بزرگترین اشتباه ردبول از دست دادن ریکاردو بود واقعا حیف
  حالا کل تخم مرغهاتونو توی سبد ورشتپن بچینین

 2. Wwe.f1.77

  0

  1

  این نگه چی بگه آره هندا خوشحال می شه دروغ گو اصلا این اقل چکاره هست چرا تیم های دیگه همچین شخص ندارن این چکاره هست دقیق یه چیز های می دونم اما بعضی وقت یه حرف های می زنه انگار مالک ومدیر تیم نفهمیدم چکاره هست…. ?

دیدگاه خود را بیان کنید