فرمول یک ایراندنیل ریکاردو گفته است که تمرکز او برای سال 2020 تلاش برای ساختن تعامل و روابط بهتر در تیم رنو است.

راننده استرالیایی برای فصل 2019 به تیم رنو پیوست و با وجود اینکه رنو در بعضی مسابقات فصل توانست رده های خوبی مانند چهارمی در مونزا را کسب کند اما در کل سال ناامیدکننده ای برای تیم فرانسوی بوده و آنها پایین تر از مک لارن در رده پنجم جدول رده بندی سازندگان قرار گرفتند و بدین ترتیب ریکاردو نیز رده ای بهتر از نهمی در جدول رده بندی  کسب نکرد. ریکاردو احساس می کند که تیم به روحیه بیشتری نیاز دارد و در بعضی آخر هفته ها تنها چیزی که او از سیریل ابیتبول، مدیر تیم رنو می گیرد فقط یک سلام است:

برای سال آینده ایده هایی دارم که می توانم کارهایم را بیشتر یا بهتر انجام دهم. احساس می کنم امسال خودم را به خوبی در تیم ادغام کردم، اما وقتی به عقب نگاه می کنم، در خودم می بینم که توانایی انجام کارهای بیشتر را دارم.

من می خواهم قبل از شروع فصل و تست ها، حضور بیشتری داشته باشم، همچنین ایده هایی در مورد کارهایی که می توانیم به عنوان یک تیم برای حضور در این فصل انجام دهیم داریم، نه فقط از نظر فنی، بلکه به عنوان یک تیم متحد می خواهم انجام شود.

حتی برخی می توانند آن را تیم سازی و انجام فعالیت های لازم برای روحیه تیم بنامند. . مهمتر از آن، گذراندن وقت با تیم بوده، حتی خارج از پیست. در پیست مثلا سیریل [ابیتبول] گاهی اوقات فقط ” سلام ” می گوید و این تنها چیزی است که شما در طول آخر هفته می گیرید، زیرا ما فوق العاده مشغول کار هستیم. بنابراین شما همیشه در پیست زمان کافی ندارید.

احساس می کنم که برای ارتقاء این رابطه به سطح بعدی، دور شدن از پیست خوب است. فقط با داشتن این احساس، حتی برای بچه ها، اگر آنها کمی بیشتر همدیگر را بشناسند، می خواهند کمی سخت تر برای یکدیگر کار کنند و اتفاقات خوبی را رقم بزنند.

4 دیدگاه

 1. Lecrec_fan

  2

  6

  نمیدونم این صحبت ها رو واقعا داره میگه یا خودشو گول میزنه. هر چقدر هم زور بزنه نهایت پتانسیل تیم همینه…اخرش بتونن رده چهارم تیمیو کسب کنند و خودشونو به تاپ 3 نزدیک کنن. مگه اینکه معجزه ای بشه مثه قهرمانی لستر سیتی تو پریمیر لیگ.

 2. ....kh:n....

  5

  1

  Leclerc.fan
  من فکر میکنم منظور دنیل اینه که میخواد جوتیم از حالت خشک وبیروح بودن وفقط هرکسی سرش توکارخودش بودن در بیاد و باهم صمیمی تر باشن وواقعا این صمیمی بودن گاهی وقتها معجزه میکنه.
  نگفته که اگر مدیر با من گرم بگیره همیشه سکو میگیرم.چهارمی برای رنو مثل پودیوم میمونه.
  #به امید قهرمانیVettelدوست داشتنی بهمراه فراری#

 3. ALEX-ALBON

  1

  0

  کتمان نمیکنم که از اتفاقاتی که برای فتل داره تو فراری رخ میده ناراحتم-اما امیدوارم آلبون امسال معادلات و به هم بزنه با درخشش-
  دنیلم فقط کافیه جوتیم کمی صمیمانه تر باشه..انوقت میبینین که برای تیم همه کار میکنه
  خیلی دوسداشتنیه این پسر-مثل ساینز..
  یه لحظه تصور کنین..ساینز و دنیل تو فراری یا مرسدس هرچند بعیده-یا تو مک لارن..که امکانش بیشتره
  وای خدا..چه شود-یک ترکیب رویایی-دوتا راننده بی هاشیه وبا اخلاق 🙂

دیدگاه خود را بیان کنید