با سلام ، در جهت گسترش فعالیت سایت ما در تیم فرمول یک ایران تصمیم به اضافه کردن بخش های مختلف گرفتیم لطفا ابتدا متن زیر را بخوانید سپس فرم را با دقت تکمیل و ارسال کنید .


در طی تعطیلات، بخش خودرو به سایت اضافه خواهد شد و علاقه مندان به این بخش، از نظر معرفی، تحلیلی و فنی و همچنین همکاری در بخش های قدیمی و همیشگی سایت مانند فرمول یک ، موتوجی پی و … میتوانند به گروه فرمول یک ایران بپیوندند . 

اولویت ما برای انتخاب، از بخش خودرو، خبری فرمول یک و فعالیت در شبکه های اجتماعی خواهد بود  اما اگر تخصص ، مهارت و یا علاقه شما در این بین نیست اصلا نگران نباشید در فرم بنویسید که چه کاری می توانید انجام دهید ما تمام درخواست ها را تک به تک بررسی خواهیم کرد و به همه پاسخ خواهیم داد .

تجربه کاری و سن به هیچ وجه مد نظر نیست ، ما به دنبال افرادی هستیم که دارای روحیه کار تیمی هستند و میخواهند پیشرفت کنند و در این راه ما به شما کمک می کنیم . عضویت در گروه فرمول یک ایران میتواند رزومه ی کاری فوق العاده جذابی برای هر علاقه مندی باشد .


*** ممکن است مدت زمان پاسخ گویی به شما کمی زیاد باشد ، زیرا هدف ما بررسی تمام درخواست هاست شاید حداکثر یک هفته طول بکشد تا بتوانیم با شما ارتباط برقرار کنیم اما حتما این کار را خواهیم کرد و در تلگرام یا ایمیلتان منتظر همکاران ما باشید .

*** اطلاعاتی که در فرم زیر پر خواهید کرد نزد ما محرمانه خواهد بود .

 

با تشکر از همراهی همیشگی شما

لوگو فرمول یک ایران

 

نام شما

ایمیل شما

شماره همراه

حیطه ی فعالیت

* شبکه های اجتماعی: فعالیت در اینستاگرام و تویتر

سن

آی دی تلگرام

لطفا توضیح کوتاهی در مورد فعالیت یا خودتان بنویسید