موتور اسپورت ایران:

تنها یک هفته بعد از برد در دیتونا, برد کسلوفسکی در پیست کنتاکی هم پیروز شد و  به سومین برد خود در این بیضی یک و نیم مایلی رسید. این آمار فوق العاده شماره ی 2 تیم پنسکی را به موفق ترین راننده ی ناسکار در این پیست تبدیل کرد. او در سال های 2012 و 2014 هم به این موفقیت دست یافته بود.

دو دور مونده بود به پایان که به پاول(پاول ولف مدیر مسابقه ای برد) گفتم بنزین تموم کردم. هر جوری بود مسابقه رو تموم کردم. کارل (ادواردز) هم پشتم بود. امشب رو اصلا فراموش نمیکنم.

وقتی بنزین تموم کردی عملا کاری از دستت بر نمیاد. راننده های دیگه پشت سرت هستند و تو هیچ کاری نمیتونی بکنی. عصبانی شدن هم هیچ کمکی نمیکنه. شرمنده ی هواداران شدم که نتونستم براشون مراسم دود برگزار کنم.

 

*کسلوفسکی تا آخرین قطره ی سوخت خود را مصرف کرد تا حدی که به کمک خودروی مارشال ها توانست خود را به جایگاه پیروزی برساند!

 

برد کسلوفسکی و کوین هارویک

 

اما رانندگان دیگر به اندازه ی برد خوش اقبال نبودند. تنها چند دور به پایان مت کنست مجبور به انجام پیت استاپ شد و کسلوفسکی تنها با 0.175 ثانیه اختلاف توانست کارل ادواردز را شکست دهد. جالب است بدانید این اختلاف ناچیز تا 10 دور مانده به پایان چیزی حدود هشت ثانیه بود!

ناگفته نماند پیست کنتاکی دچار تغییراتی شده بود. عرض پیست در پیچ های یک و دو از 22 متر به 17 متر کاهش پیدا کرده بود و شیب این دو پیچ هم از 14 درجه به 17 درجه افزایش یافته بود. تغییراتی که مسابقه را نزدیک تر و رقابت را شدید تر کرده بود.

 

نفرات برتر مسابقه ی  Quaker state 400

1.برد کسلوفسکی

2.کارل ادواردز

3.رایان نیومن

4.کورت بوش

5.تونی استوارت

برای دیدن جدول کامل این مسابقه اینجا کلیک کنید.

 

نفرات برتر جدول کلی مسابقات ناسکار سری اسپرینت کاپ

1.کوین هارویک       599 امتیاز

2.برد کسلوفسکی  595 امتیاز

3.کورت بوش         583 امتیاز

4.کارل ادواردز        566 امتیاز

5.جویی لوگانو        533 امتیاز

برای دیدن جدول کامل مسابقات اینجا کلیک کنید

 

در هفته های آینده شما را بیشتر با ناسکار آشنا خواهیم کرد.

همراه ما باشید