فرمول یک ایران – مدیر تیم فرمول یک مکلارن، آندریاس سیدل بیان کرده است که اگر مکلارن می خواهد مسیر بازگشت به شکوهش را زودتر طی کند نیاز دارد که ریسک پذیرتر باشد.

بعد از عملکرد خوب مکلارن در طی چند گرندپری اخیر، آندرس سیدل نظر خود را اینگونه بیان کرد:

مهم ترین چیز برای من این می باشد که بتوانم پیشرفت های پیوسته ای را هم در پیست و هم در کارخانه ببینم. چون اگر بخواهیم فاصله با تیم های پیشتاز را کم کنیم نیاز داریم که بروزرسانی های زیادی را بیاوریم. باید در این بروزرسانی ها با ریسک بیشتری عمل کنیم.

ما باید در داخل تیم به این باور برسیم که می توانیم تغییرات گسترده با ریسک بالا را اجرایی کنیم و تصمیمات بزرگی را بگیریم. این کاریست که تیم هایی به مانند مرسدس می توانند انجام دهند. این مهم است که شما در پیت استاپ و استراتژی مسابقه خوب باشید، ما همین الان هم نشان دادیم که می توانیم وارد رقابت با تیم های برتر شویم.

کارلوس ساینز و لندو نوریس - آذربایجان 2019

کارلوس ساینز و لندو نوریس

او در پاسخ به این سوال که شرایط مکلارن بعد از این همه سال ناموفقیت و ناکامی را چگونه می بیند این گونه واکنش نشان می دهد:

اگر شما هم به مانند مکلارن این چند سال ناکامی را داشتید، الان شما هم محافظه کار تر بودید. اینکه بعد از 5 سال این تیم هنوز هم در درون خود شرایط پایداری را ندارد اصلا نمی تواند اتفاق خوبی باشد.

من شخصی هستم که دیگران را مشتاق به قبول کردن ریسک ها می کنم و اگر ریسک ها ناموفق بودند از افرادی که ریسک کردند حمایت می کنم. شما باید قبول کنید که اشتباه ها رخ می دهند ولی اول باید تلاش کنید تا جلوی رخ دادن آن را بگیرید، سپس باید مطمئن شوید که این اشتباه دوباره رخ نمی دهد. ما در شرایطی هستیم که باید ریسک قبول کنیم.

 

6 دیدگاه

  • Silver Arrows

   17

   3

   نارنجی انصافا به مک لارن میاد. از اواخر دهه 60 میلادی دارن از این رنگ استفاده میکنن. من به شخصه ترکیب رنگشون رو خیلی خیلی دوست دارم.

  • H.farahani

   7

   0

   Cfz
   ترکیب نقره ای قرمز بخاطر اسپانسر ها بود.
   نقره ای بخاطر مرسدس و قرمز بخاطر santander و بعدا Vodafone.به علاوه. ترکیب نقره ای و نارنجی هم خوب درنمی اومد.
   رنگ اصلی مک لارن همین نارنجیه.رنگ مورد علاقه بروس مک لارن مؤسس تیم.

   • Seb the great

    6

    0

    اکثر ماشین های سوپر اسپورتشم نارنجی هستن

دیدگاه خود را بیان کنید