فرمول یک ایرانسباستین فتل آشکار ساخت که فراری برای ناکامی اش در گرندپری استرالیا جوابی پیدا کرده و دست پر به دومین مسابقه فصل 2019 فرمول یک در بحرین آمده است.

فراری ها عملکرد نه چندان خوبی در اولین مسابقه ی 2019 در استرالیا داشتند و با توجه به گفته های متیا بینوتو، مدیر تیم فراری انتظار می رود که آن ها با اصلاحات زیادی پا به دومین گرندپری فصل بگذراند.

فتل نیز به تغییرات انجام شده خوش بین است:

تجزیه و تحلیل های زیادی انجام شده و بدیهی است که ما می خواهیم در جایگاه متفاوتی قرار بگیریم بنابراین چند هفته ی شلوغ را پشت سر گذاشتیم. فکر می کنم که ما جواب هایی [برای این مشکلات] داشته باشیم اما مثل همیشه شما هیچ وقت به طور کامل به جواب دست پیدا نمی کنید زیرا فرصتی برای برگشت به عقب و تکرار اتفاقات وجود ندارد.

همه چیز در حرکت است و ما در بحرین و پیستی متفاوت قرار داریم اما به نظر من ما چیزهایی را درباره ی خودرو آموخته ایم و این به ما کمک می کند که رقابتی تر باشیم.

ما در موقعیتی قرار نداریم که وعده بدهیم و حقیقت این است که باید صبر کرده و ببینیم چه می شود. همه ی اعدادی هم که وجود دارد تئوری هستند و ما نیاز داریم که همه چیز را در پیست ثابت کنیم.

سباستین فتل - SF71H

سباستین فتل

فتل همچنین با اشاره به عملکرد فصل گذشته فراری افزود که این توسعه ها می تواند در مسیر اشتباهی پیش رود:

ما یک خودروی قوی ساختیم و ما می توانستیم آن را تا تعطیلات تابستان توسعه دهیم. سپس درک ما از خودرو اشتباهی پیش رفت و در مسیر اشتباهی برای توسعه ی خودرو قرار گرفتیم و از نظر زمانی نیز فقط سه یا چهار مسابقه ی مهم وجود داشت و زمان زیادی را از دست داده بودیم.

به طور کلی، نکات مثبت زیادی وجود داشت. به نظر من این خاصیت موتوراسپورت و به خصوص فرمول یک است، وقتی که پیروز می شوید همه چیز خوب است اما اگر دوم شوید، مانند یک حادثه ناگوار به نظر می رسد.

4 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید