فرمول یک ایرانکارلوس ساینز جونیور که اولین مسابقه خود با تیم مک لارن را تجربه می کرد به دلیل مشکل در سیستم بازیابی انرژی جنبشی (MGU-K) در دور یازدهم مجبور به ترک زود هنگام مسابقه شد.

دود از موتور رنو او در پیچ های آخر آلبرت پارک شروع به خارج شدن کرد و وی سعی کرد ماشین خود را به پیت برساند اما دود با آتش همراه شد. زاک براون مدیر تیم مکلارن بعد از مسابقه اعلام کرد مشکل از سیستم بازیابی انرژی جنبشی بوده که خود کارلوس نیز آنرا تایید کرد.

بیشتر بدانید؛ با سیستم بازیابی انرژی پاور یونیت فرمول یک بیشتر آشنا شوید

کارلوس ساینز - استرالیا 2019

کارلوس ساینز ، راننده مک لارن رنو – فرمول یک استرالیا 2019

راننده ی اسپانیایی مک لارن درباره ی خروجش از اولین مسابقه فرمول یک 2019 گفت:

مسابقه را از خیلی عقب شروع کردم اما ظرف مدت کوتاهی توانستم خود را به رقابت برسانم.

در استارت از چهار نفر سبقت گرفتم و چهاردهم بودم و همه چیز طبق برنامه پیش می رفت. متاسفانه سیستم بازیابی انرژی جنبشی مشکل پیدا کرد و مجبور به ترک مسابقه شدم.

امیدوارم این بدشانسی ابتدای فصل تمام شده باشد و ادامه پیدا نکند. ماشین واقعا خوب بود و می توانستیم امتیاز کسب کنیم.

7 دیدگاه

 1. Saeed

  11

  5

  درسته ک امتیاز نگرفتن

  ولی بنظرم بهترین تیم بعد تیم برتر مکلارن هست

  با استعداد ترین ترکیب الآن هم مال مکلارنه

  البته با استعداد ن بهترین
  بهترین شاید مال رنو یا فراری باشه

  • just.jeep

   6

   11

   بهترین شاید مال رنو یا فراری باشن؟؟?????از رنو بگذریم.اما فراری:لکرک شاید با استعداد باشه اما بهترین…….و اما فتل.بیوگرافی.طرف چهار سال قهرمان شده بماند چگونه اما سال ۲۰۱۴ به هم تیمی جوانش باخته و بعد از رفتن به فراری رانندگی پر از اشتباه و بچگانه که به قیمت از دست دادن قهرمانی شده.و الان چرا بهترینه؟؟اوه البته شاید چون لاروس برده.منتظر شما در رونمایی جیپ هستیم

   • THE MINDBLOWER

    5

    3

    شما سنت نمیرسه به زمان v8 وگرنه میدونستی سب چه کارها که با بقیه نمیکرد.
    دربراه ۲۰۱۳ واقعا چی بگم.اقا ماشین دامینیت داشته ولی ۱۳ برد رو تو این سال ها از لوییس دیدیم؟
    درمورد ۲۰۱۴ شما میگید دنی ریک بهتر ولی ۲۰۱۸ دیدین که ردبول با راننده‌ای که تصمیم می‌گیره بره چیکار میکنه دنی پارسال بعد از دینکه گفت میخاد بره چندتا مشابقه رو تموم کرد؟؟؟
    ۲۰۱۸ سب تو المان اشتباه کرد قبول ولی ایا تیم بعدش تونست برش گردونه و تو اپدیت کاملا پسرفت کردن تا جایی که تو امریکا اپدیت‌هاشون رو برداشتن و دوباده سریع شدن و البته نیازی نیست که بگم مرسدس با اون رینگش کاملا داشته تقلب میکرده(ردبود گذاشت و سریعا بعدش برداشت و چون بر اساس قانون ممنونع بود)
    ۲۰۱۷ هم تاجایی که من یادمه خود استاد صباغ میدونست که لوییس تو سنگاپور شانسی نداره و بعد از مشابقه ایتالیا هم اینو گفت ولی با اشتباه مکس مسابقه واسه سب شد dnf ولی البته در کمال ناباوری این همیلتون بود که برد.
    تو ژاپن فراری واسه شمع dnf داد و رسما قهرمانی از چنگ سب دراومد.
    البته حمایت همتیمی هم فراموش نشه چون دو ساله که استاد بوتاس داره واسه دفاع از ایشون شهید میشه و اونوقت کیمی زمانی که باید سریع میبود کند بود(مثل تعیین خط سنگاپور) و وقتی که باید با تیم کنار میومد راه رو واسه سب می‌بست.
    ببخشید طولانی شد ادمین جان.

   • THE MINDBLOWER

    5

    2

    سایت میخاد پست‌هایی در ارتباط با زمان قهرمانی‌های سب بزاره.
    بخون دانشت بیشتر شه.

 2. Ezk1980

  11

  0

  لطفا اون مجموعه برندگان و بازندگان رو ترجمه کنید و بزارید ، پارسال وسط فصل قطعش کردید در حالیکه سایت اف۱ بعد از هر مسابقه منتشرش میکنه

 3. Mr.FoX

  4

  0

  عجب بد شانسیه مک‌لارن از هوندا کشید بیرون از رنو موتور خرید الان همون هوندایی که مشکل بازیابی انرژی داشت با شاسی ردبول تونست سوم بشه و یه موتور خیلی خوب ارائه بده آدم واقعا ناراحت میشه میبینه تیم های مثل مک‌لارن و ویلیامز که یه زمانی برای قهرمانی میجنگیدن الان انتهای جدول تشنه کسب امتیاز هستن

دیدگاه خود را بیان کنید