موتوجی‌پی ایرانجک میلر، موتورسوار استرالیایی پرامک دوکاتی، عنوان کرد که او و موتورسوار جدیدالورود تیم اصلی دوکاتی، دنیلو پتروچی، به عنوان واسطه‌ای بین موتورسوار تست دوکاتی، میشل پیرو، و موتورسوار شماره یک دوکاتی، آندره دویزیوسو، عمل خواهند کرد.

برای دومین فصل متوالی است که دوکاتی موتور سال خودش را در اختیار تیم وابسته‌ی خود، پرامک دوکاتی، قرار می‌دهد و این در حالی است که اواخر سال گذشته موتورسوار شماره‌ی یک پرامک با قراردادی به تیم اصلی پیوست تا جک میلر استرالیایی به موتورسوار اول این تیم تبدیل شود.

با این حال میلر معتقد است که با وجود پیوستن پتروچی به تیم اصلی، او و پتروچی همان نقش سابق خود را برای تیم اصلی بازی خواهند کرد و برای حمایت از دویزیوسو موتور را تست می‌کنند.

وی در این رابطه گفت:

تیم ما رابطه‌ی بسیار نزدیکی با تیم اصلی دوکاتی دارد، مخصوصا در بخش تست. حدس میزنم که قطعات مورد تست اول در اختیار پیرو قرار می‌گیرند سپس آن‌ها را به من یا احساس میکنم پتروچی می‌دهند، اما ما افراد بعدی هستیم که قطعات را از نظر کار کردن یا نکردن تست می‌کنند.

اگر این قطعات به قدر کافی خوب کار کنند، آن‌ها تمایل دارن تا این قطعات به تیم اصلی برسند. آن‌ها از ما به عنوان واسطه‌ای بین موتورسوار تست و موتورسوار اصلی تیم، که در حال حاضر دووی است، استفاده می‌کنند.

آندره دویزیوسو - موتوجی پی فرانسه ۲۰۱۷

آندره دویزیوسو

میلر در تست سپانگ و پیش فصل قطر را با نتایج سوم و یازدهم به اتمام رساند، و با اختلاف کمی نسبت به پتروچی، و در هر دو نوبت بالاتر از دویزیوسو قرار گرفت.

مرد استرالیایی از نتایج تست راضی بود و گفت که با موتور GP19 دوکاتی راحت بوده است، و انتظار چندین پودیوم را در طول فصل خواهد داشت.

وی ادامه داد:

جهش بین موتور GP17 و GP19 بسیار بزرگ بوده است و آن‌ها پیشرفت‌های در 2018 و همچنین در 2019 داشته‌اند. ما در تست‌ها بسیار سخت بر روی حس موتور با قطعات بسیار زیادی کار کردیم، چیزها و تنظیمات مختلفی را امتحان کردیم.

در مجموع با موتور احساس راحتی کردم. احساس می‌کنم در تست قطر به این مهم دست یافتیم.هر روز می‌توانستم پیشرفت کنم و با موتور راحت بودم پس برای فصل جدید هیجان زده‌ام.

از نظر اهداف، همیشه هدف رسیدن به پودیوم است و دوست دارم که امسال چند باری این کار را انجام دهم اما البته اولین هدف رسیدن به اولین پودیوم است.

احساس می‌کنم که واقعا سوار بر موتور خوبی هستم و تیم بسیار خوبی دارم، سال دوم من با پرامک است و همه‌چیز کمی نرمال‌تر به نظر می‌رسد. هیچ علامت سوال واقعی وجود ندارد، احساس اعتماد به نفس دارم.