فرمول یک ایران – تیم پایه ردبول، دومین تیمی شد که از خودروی خود در فصل 2019 با نام STR14 رونمایی نمود. توروروسو اماده می شود که برای دومین فصل متوالی از پیشرانه هوندا استفاده کند، رونمایی آنلاین ها نشان داد که آنها به طرح پیشین و اصیل خود یعنی آبی، قرمز و نقره ای وفادار ماندند.

خودروی STR14 از باله ساده و پهن تر شده جدید فصل برخوردار است که امید به افزایش سبقت گیری را می دهد. باله عقب نیز از طراحی ساده تر و ارتفاعی بیشتر برخوردار است. توروروسو برای 4 سال پیاپی(2014 – 2017) در رتبه هفتم فصل را تمام کرد ولی در سال 2018 در جایگاه نهم فصل را به پایان رسانید.

تورو روسو STR14

تورو روسو STR14

با اینحال، توروروسو نقش حیاتی را در توسعه ردبول در این سالها و مخصوصا سال قبل ایفا کرده و نقش یک خودروی تست را به خوبی بازی کرده و یک دید خوبی را برای ردبول ایجاد نمود تا که این تیم بتواند برای تصمیم گیری پیشرانه فصل جدید خود منسجم تر از هر وقت دیگری تصمیم گیری کند.

تیم توروروسو در سال 2019 با تیم جدید رانندگان خود (الکس البون و دنیل کویات) حضور می یابد. ( پیر گسلی به تیم ردبول انتقال داده شده و برندون هارتلی نیز از این تیم اخراج شده است).

ویلیامز 2019

ویلیامز 2019

در همین روز، تیم فرمول یک ویلیامز نیز از ماشین 2019 خود رونمایی کردند و قرارداد جدید این تیم با شرکت مخابراتی بریتانیایی راکیت (ROKiT) باعث شده که بر خلاف سال های گذشته، شاهد رنگ آبی نیز بر روی بدنه خودرو باشیم. فصل آینده اولین فصل از سال 2013 خواهد بود که مارتینی دیگر اسپانسر این تیم نیست.

مدیر این تیم، کلر ویلیامز گفت:

ما خوشحالیم که به راکیت برای ورود به تیم خوش آمد بگوییم که اسپانسر ما برای 2019 و فراتر خواهند بود. این همکاری هر دو شرکت را قوی تر خواهد کرد بنابراین منتظر شروع کار هستیم.

رابرت کوبیتسا و جورج راسل - ویلیامز 2019

رابرت کوبیتسا و جورج راسل – ویلیامز 2019

برای فصل 2019 فرمول یک، رابرت کوبیتسا و جورج راسل برای تیم ویلیامز رانندگی خواهند کرد.

2 دیدگاه

  1. H.farahani

    14

    0

    چیزی که مشخصه بال جلوی ساده است.به احتمال قوی تو ماشینای دیگه هم شاهدش خواهیم بود.باکمی تفاوت.ولی مطمئن باشید بالِ اصلی در استرالیا رو میشه.

دیدگاه خود را بیان کنید