فرمول یک ایران – فصل قبل هر دو راننده تیم فرمول یک هاس در مسابقات مختلف متحمل شرایط سختی شده بودند، رومن گروژانی که فصل را به بدترین شکل اغاز کرده بود بیشتر از انکه امتیاز بگیرد تصادف هایی را داشت، کوین مگنوسنی که باعث ازردن خیلی از راننده های رقیب شده بود و انتقادات به رفتار و سبک رانندگی او از طرف رقبای او بالا گرفته بود.

به هر حال تیم هاس در پایان فصل جایگاه نسبتا خوب پنجم را با این دو راننده کسب کرد، مدیر تیم هاس، استاینر از انها خواست که به هدف بزرگتر بیندیشند:

یک مسئله ای در ذهن آنها در حال رشد کردن است، هیچکدام از ان دو در اینکه سریعترین مرد تیم نباشند خوب نیستند. رومن و کوین باید به یکدیگر کمک کنند و حرکتی رو به جلو داشته باشند و یکی از انها باید بالاخره به این نتیجه برسد که نفر دوم تیم بودن چیز بدی نیست. این یک فاجعه نیست که شما سریعترین راننده تیم در هر مسابقه نیستید. شما می توانید فاتح جنگ باشید بدون اینکه در تمامی نبردها پیروز باشید. هدف ما در 2019 کسب مقام چهارم است و به نظرم این مسئله قابل دست یافتن است. امار و ارقامی که از طرف مهندسانم دریافت می کنم خوشایند هستند ولی نمی دانم که دیگر تیم ها به چه شکلی وارد می شوند. همه چیز بسیار خوشایند هستند ولی مقایسه ان با سال قبل(2018) بسیار سخت است چونکه قوانین تغییرات زیادی کرده است.

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید