فرمول یک ایران – جورج راسل اظهار داشت که او قرار نیست تا برای جایگاه 19 یا 20 ام مسابقه بدهد چراکه هدفش به عنوان راننده تیم ویلیامز کمک به رابرت کوبیتسا در جهت پیشرفت تیم است.

جورج راسل، پس از اینکه قهرمان فرمول 2 امسال شد، در اولین فصل حضور خود در فرمول یک، به عنوان راننده تیم ویلیامز ظاهر خواهد شد. گرچه، این راننده بریتانیایی در فصل 2018 فرمول 2 برای پیروزی و بدست آوردن عنوان قهرمانی مبارزه می‌کرده اما در فصل 2018 فرمول یک برای تیمی مسابقه خواهد داد که فصل گذشته را در جایگاه آخر به پایان رسانده است.

از آنجا که ماشین FW41 واکنش بسیار خوبی نسبت به آپدیت‌هایی که در طی فصل از سوی تیم ارائه می‌شدند، نداشت، تیم ویلیامز در طی 21 گرندپری فرمول یک سال 2018، تنها موفق به کسب 7 امتیاز گردید. حال، هدف راسل این است تا تیم ویلیامز را به مسیر درست بازگرداند.

رابرت کوبیتسا - چهارمین روز هفته دوم تست بارسلونا

رابرت کوبیتسا – چهارمین روز هفته دوم تست بارسلونا

او در این باره اظهار داشت:

هدف اصلی و بلافاصله من این است تا تیم ویلیامز را روبه‌جلو حرکت دهم تا آنها در این زمینه پیشرفت نمایند و به جایگاهی که به آن تعلق دارند، بازگردند.

نه من و نه کوبیتسا، هیچ کدام‌مان علاقه‌ای به مبارزه با یکدیگر برای جایگاه 19 یا 20 ام نداریم، پس تمرکز اصلی ما، همکاری با یکدیگر در تیم برای پیشرفت خودمان و تیم است.

سپس، زمانی که نتیجه این کار خود را نشان داد، ما می‌توانیم شروع به فکر کردن در مورد یکدیگر بکنیم.

این راننده 20 ساله در راستای آماده‌سازی برای فصل بعدی زمانی را در مقر تیم ویلیامز سپری کرده چراکه در حال وفق دادن خود با زندگی در لیگ بزرگان است. او اظهار داشت:

مدت زمانی را با تیم سپری کردم.

در فرمول 2 با 30 نفر کار می‌کردم و اکنون در تیم ویلیامز بیش از 750 نفر هستند پس شروع به شناخت بقیه کردم و به بخش‌های مختلف سر زدم و سعی دارم تا خودم را جزوی از این تیم بکنم.

یک دیدگاه

  1. Akbar (Ghasemi)

    1

    0

    صفا کن واسه اینکه با ورودت یه وقت به خاطر کمبود تجربه له نشی گذاشتنت کنار رابرتی که یه بخش از پتانسیلش رو نمیتونه به خاطر مشکل سلامتیش بروز بده.
    چالش حقیقی رو لکلرک داره امسال