Register

چهار × سه =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – سرجیو پرز با توجه به پایان قراردادش به عنوان راننده تیم فورس ایندیا قصد دارد تا در سال ۲۰۱۹ صندلی یک تیم بالا رده را بدست آورد.

این راننده مکزیکی در هشتمین فصل حضور خود در مسابقات فرمول یک قرار دارد و برای پنجمین بار لباس تیم فورس ایندیا را به تن خواهد کرد.

پرز همچنین ممکن است در سال آینده توسط تیم های مرسدس ،فراری و ردبول جذب شود و مصمم است که بتواند از این فصل به عنوان سکوی پرتابی استفاده کند و خود را جز رانندهای پیشتاز ببیند. او به رویترز  گفت:

قطعا امسال من سرنوشت زندگی حرفه ایم و همچنین وضعیت سالهای آینده ام را مشخص می کنم.

این فصل بسیار هیجان انگیز است زیرا که جایگاه ام و تیم های در دسترس مشخص خواهند شد. من قطعا می خواهم در بهترین ماشین قرار بگیرم.

فورس ایندیا در طی چند سال گذشته یک روال هماهنگی را پشت سر گذاشته که توانسته است خود را به عنوان بهترین تیم پشت سر سه تیم مرسدس ، ردبول و فراری معرفی کند.

این تیم در پایان مسابقات در سال ۲۰۱۷ رتبه چهارم را کسب کرد و فصل نیز با رقابت شدید بین پرز و هم تیمی اش استبان اکون پشت سر گذاشته شد و  این دو راننده تا حالا درگیری های زیادی را ایجاد کردند که با برخورد مدیران تیم مواجه شدند.

استبان اکون و سرجیو پرز - گرندپری ایتالیا 2017

استبان اکون و سرجیو پرز – گرندپری ایتالیا 2017

در عین حال آنها متعهد شده اند که این مشکلات را کنار گذاشته و به هدف مشترک تیم در سال ۲۰۱۸ کمک خواهند کرد.

من فکر می کنم که ما زمان سختی را در تیم سپری کرده ایم و خوشبختانه همه چیز به خوبی برای تیم تغییر کرده تا به نفع ما باشد.

همانند مسابقه های قبلی ما با یکدیگر همکاری می کنیم و من امیدوارم این همکاری ادامه پیدا کند.

ما باید با هم کار کنیم با هم متحد باشیم و امیدوار باشیم که برای موقعیت های خوب برای یکدیگر بجنگیم.

یک دیدگاه

  1. shian

    0

    4

    فورس ایندیا یکی از جذاب ترین تیم ها رو داره
    شاید نتونه مسابقات رو ببره ولی به جاش تیم رسانه ایش تو توییتر اکثر نبردها رو می بره