Register

یک × 1 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران – فرناندو آلونسو قهرمان دو دوره رقابت های فرمول یک از اینکه تستی در ناسکار داشته باشد بدش نمی آید، اما اذعان می کند که شانس کمی وجود دارد که به این ورزش آمریکایی روی آورد.

او در کنفرانس تور شارلوت، قبل از شروع رقابت 24 ساعته دایتونا، سری مسابقاتی مربوط به ناسکار گفت که طرفدار تماشای مسابقات دایتونا 500 است.

ماتادور گفت:

مسابقه ای است که قطعا یکی از بهترین هاست، خاص ترین در این دنیا. از طرف دیگر، ناسکار یک مسابقه ای است که تکنیک رانندگی حرف زیادی در آن می زند.

کنترل ترافیک، استراتژی ای که باید بفهمید، درفت و فشار آوردن از یک مسیر به مسیر دیگر. اگر در ناسکار مسابقه می دادم آن استراتژی چیزی بود که من [با توجه به مهارت هایم] کمش داشتم. به سال ها تجربه نیاز خواهم داشت که احتمالا زمان زیادی تا پایان دوران حرفه ایم نداشته باشم.

عالی خواهد بود که تستی در ناسکار انجام دهم، تا حس را درک کنم، و وقتی رانندگی می کنید می فهمید که از مسابقه دادن در آن جا لذت می برید یا نه. از بیرون تماشای مسابقات برایم لذت بخش است، اما از داخل اوضاع خیلی سخت تر است.

کمپینگ ورلد ناسکار

کمپینگ ورلد ناسکار

وقتی از او پرسیدیم که از کیمی رایکونن راجع به تجربه ناسکارش پرسیده یا نه او گفت:

کلا سخت است با کیمی درباره چیزی صحبت کنید! احترام زیادی قائلم، به خصوص برای کیمی.

درباره محبوبیت او خارج از فرمول یک نیز با آلونسو صحبت کردیم که اون این گونه به این مسئله پاسخ داد:

خوشحالم، شگفت زده شده ام، به طرفدارانی که به اندازه من به موتوراسپورت علاقه دارند افتخار می کنم. آن ها تلاش و پشتکار ما برای همه این مسابقات را می بینند.

برای من در این زمان از دوران حرفه ایم، راحت تر خواهد بود که در خانه بمانم و از استراحتم در طول فصل لذت ببرم ولی من اینطوری نیستم. در طول دو سال گذشته، مسابقه دادن در رقابت های مهم، زحمت زیادی می طلبید، تعطیلاتی وجود نداشت.

من نیاز ندارم که انجامش دهم ولی این کار را می کنم چون دوستش دارم، و مردم این زحمت زیاد را می بینند و کاری که انجام می دهیم را دوست دارند و تقدیرش می کنند.