فرمول یک ایران – اگر فرمول یک مسابقات لاس وگاس و آفریقای جنوبی را به لیست خود اضافه کند، نیکو روزبرگ می تواند یک بازگشت دراماتیک از بازنشستگی داشته باشد.

راننده ی آلمانی سابق فرمول یک به دلیل زندگی خانوادگی خود در پایان فصل 2016 فرمول یک پس از کسب اولین قهرمانی جهان خود را بازنشسته اعلام کرد.

و اگر چه شایعاتی در مورد بازگشت احتمالی وی در سال گذشته به گوش می رسید اما روزبرگ اصرار دارد که روزهایش در فرمول یک به پایان رسیده است مگر اینکه لاس وگاس یا آفریقای جنوبی در تقویم باشند:

من با گرندپری آفریقای جنوبی به کیالامی برمی گردم که به نظر می رسد بسیار سرد باشد.

اگر چه این تنها مسابقه ای نبوده که او خواستار بازگشتش به تقویم مسابقات است:

گرندپری لاس وگاس! پایان مسابقات در اینجا واقعا خاص خواهد بود.

من باید برای این مسابقات یک بازگشت داشته باشم.

اگر چه ممکن است این صحبت های نیکو روزبرگ یک شوخی رسانه ای باشد اما بازگشت راننده ی آلمانی یک بار دیگر موجی از شور و اشتیاق را در بین طرفداران فرمول یک و طرفداران رقابت در این ورزش ایجاد خواهد کرد.

9 دیدگاه

 1. mazroid7

  6

  11

  وای تو رو خدا برگرد اگه تو برنگردی فرمول یک از بین میره واااای

  یه جوری شرط میذاره انگار همه کشته مرده اونن

  میخواد برگرده داره مقدمات رو مهیا میکنه برو بابا مارمولک الان بیای نهایتا به ردبول یا ویلیامز بری البته به شرطی میری ردبول که مکس بره مرسدس

  • mazroid7

   4

   8

   البته منظورم 2019 است که شاید مکس بره مرسدس

   • SP7779

    8

    3

    یعنی فقط زیر پست های نیکو باید فحاشی همیلتون فن هارو دید!
    هیسسسس.بازنده ها فریاد نمیزنن.

 2. ...m6...

  8

  19

  مسخرست!?پس واسه همین گفت همیلتون میتواند برود که بیای جاش؟نچ نچ تو که نمیخواستی بری برای چی مشکلات خانوادگی رو بهونه کردی و رفتی میخواستی 2017رو مرخصی رد کنی برای خودت؟ واقعا کنه!????

 3. ...m6...

  8

  19

  پس این روزا میومد درباره ی قهرمانی و اینا حرف میزد به خاطر بازگشتش بود گفت2016چقدر حال کردم قهرمان شدم بد که نمیشه اگه یه سال دیگه هم قهرمان بشم مخصوصا اگه همتیمی همیلتون باشم ?هه لوئیس دیگه همچین اجازه ایی بهت نمیده پسر???امیدوارم این گرند پری ها هیچ وقت اضافه نشن ?

 4. SP7779

  16

  4

  عشقه بخدا
  همه فکرش برای جذابیت فرمول یک هست حتی موقع رانندگی
  ولی ب عنوان راننده برنگرد
  با ی پست مدیریتی بیا
  NR6

 5. king soltan

  4

  0

  با سلام
  این فصل فرمول یک هیچی فصل بعدش مطمعننا بسیار هیجان انگیز خواهد بود از طرفی با اتمام قرارداد کیمی با فراری ریکاردو با ردبول و بوتاس با مرسدس احتمال به هم ریختن ترکیب راننده ها بسیار زیاده البته این حدسه ولی با توجه به شواهر شاید ما نیکو را در لباس اسب سرخ ببینیم همکار فتل و ریکاردو را در مرسدس و ….. یا آکون در مرسدس …نمی دونم باید صبر کرد و دید ولی مطمعننا فصل بسیار هیجان انگیزی خواهد بود

 6. Empt1984

  3

  7

  برو بابا همون اضافه نشن بهتره تا نياي كارت فقط خراب كردن مسابقه لوييسه هم تيمي بودن و از بوتاس ياد بگير نه درگيري درست كرد نه به هم تيميش ضرر زد نه باعث از دست دادن امتياز شد جايي كه حال داد جوابشم از لوييس گرفت جنگ نيست مسابقه اس داداش

  • SP7779

   6

   2

   تعریف هم تیمی بودن رو کیلومتر ها جابه جا کردی همیلتون فن گرامی
   نظرت چیه براتون جولین پالمر رو بیاریم؟!
   هیچ کار خاصی نمیکنه
   همیشه تو دیواره
   با هم تیمی هاش مشکل نداره
   تازه بریتانیایی هم هست