فرمول یک ایران – لوئیس همیلتون می گوید که هیچ گونه انرژی برای برقراری رابطه دوستانه با هم تیمی و رقیب سابقش، نیکو روزبرگ صرف نخواهد کرد.

همیلتون و روزبرگ در رده های کارتینگ یک رقیب و یک رفیق بودند اما سه سال رقابت قهرمانی از 2014 تا 2016 درگیری زیادی را بین این دو ایجاد کرد.

راننده ی آلمانی که در نهایت توانست همیلتون را شکست دهد درباره ی اختلافش با راننده ی بریتانیایی گفت:

ما دوستان خوبی در گذشته بودیم و ممکن است این مورد دوباره در آینده رخ دهد.

ما دیگر به هیچ وجه رقیب نیستیم و من کاملا از مسابقات بیرون هستم، بنابراین نمی دانم چرا ما نباید بعد از مدت ها کنار یکدیگر خوب باشیم.

نیکی لائودا مدیر غیر اجرایی مرسدس نیز درباره ی برخورد این دو راننده اذعان داشت:

خیلی بد بود که آن ها در صبح حتی به یکدیگر سلام هم نکردند.

نیکو روزبرگ و لوئیس همیلتون ، تیم مرسدس – گرندپری مجارستان 2016

اگر چه قهرمان چهار دوره فرمول یک، حداقل در حال حاضر تمایلی به تجدید رابطه با دشمن سابق خود را ندارد:

من آخرین بار با نیکو در ژاپن صحبت کردم، اما من هیچ انرژی را برای تغییر روابط [خود با او] صرف نمی کنم.

5 دیدگاه

 1. ...m6...

  13

  5

  از نظر من بهتره که لوئیس رابطشو با نیکو خوب کنه واقعا نیکو راست میگه ..نیکو الان دیگه تو مسابقه نیست هیچ رقابتیم با لوئیس نمیکنه دلیل این که لوئیس نمیخواد با نیکو دوباره رابطه ی سابقو داشته باشه رو نمیدونم چرا واقعا؟؟?

 2. امید نورمحمدی

  10

  8

  کلا همیلتون با تمام راننده هایی که سطح بالا هستند و توی کلاس خودش هستند مشکل داره. من شخصا از همیلتون خوشم نمیاد و دلیلش هم همین اخلاقشه. غرور چیز بدی نیست بخصوص برای قهرمانهایی مثل همیلتون ولی تا زمانیکه این غرور تبدیل به توهم نشه قابل درکه. همیلتون کلا قبول نداره که شانس هم میاره! وقتی هم که به هر دلیلی روی فرم نیست و بد رانندگی میکنه و بخصوص سبقت که نتونه بگیره همه مقصر هستند غیر از خودش!

 3. سجاد

  9

  8

  واقعا نیکو چرا باید بخواد با همچین آدمی دوستی داشته باشه که هیچ ارزش و احترامی برا رقیبش که شکستش هم داده قائل نیست.از دماغ فیل افتاده مثلا این بشر.خیلی دلم میخواد تو یه تیم دیگه باشه ببینم بازم قهرمان میشه با اینهمه ادعا

دیدگاه خود را بیان کنید