مجله خودرو ایران – فریس رضوانی بنیانگذار رضوانی موتورز این روزها خودرویی جدید را از کمپانی خود به نمایش عموم گذاشته و توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. البته می شود گفت که این یک خودرو نیست این یک تانک شهریست که علاوه بر داشتن قدرت 500 اسب بخاری امکاناتی از قبیل حفاظت در برابر سلاح های بالیستیکی را می تواند دارا باشد.

قلب تپنده این خودرو از یک پیشرانه 6.4 لیتری 8 سیلندر خورجینی 500 اسب بخاری SRT برخوردار است. دو نوع سیستم تعلیق مختلف و چرخ با در نظر گرفتن این امر که اینکه شما چقدر نیاز دارید تا از این خودرو در شرایط آفرود استفاده کنید قابل انتخاب است همینطور هم تجیهزات حفاظتی نظامی نیز به صورت گسترده ای برای این خودرو ارائه شده و می تواند قابل انتخاب باشد از قبیل سیستم های مختلف نورپردازی ، دوربین های حرارتی ، بدنه مقاوم در برابر اسلحه های بالیستیکی و ….

تانک رضوانی

Rezvani Urban Tank

اگر فکر می کنید که این خودرو جذابیتی یا خاصیتی از لوکس بودن در خود ندارد جایی برای نگرانی وجود ندارد زیراکه امکاناتی نیز از این لحاظ در نظر گرفته شده تا این خودرو بتواند این نیاز هارا نیز براورده کند این امکانات که می تواند برای مثال درب هایی که به مانند رولزرویس فانتوم باز می شوند یا نمایشگر لوکس ، صندلی های سفارشی می تواند از این دست تغییرات باشد.

تانک رضوانی

Rezvani Urban Tank

 

تانک رضوانی

Rezvani Urban Tank

اما نکته قابل توجه قیمت این خودرو می باشد که به نظر قیمت بالایی برای یک خودرو و ارزان به عنوان یک تانک دارد ولی با اینحال قیمت پایه این خودرو 178 هزار دلار می باشد.