مجله خودرو ایران – خودروی قرمزی که در تصاویر مشاهده می کنید یک اسپرت کوچولو به نام بی ام و i3 s است. از همان باتری i3 عادی بهره می برد، با این تفاوت که قدرتش از 168 اسب بخار به 181 اسب بخار رسیده است.

با این افزایش قدرت کوچک، حداکثر سرعت با 10 واحد افزایش به 160 کیلومتر بر ساعت رسیده. صفرتاصد هم 0.4 ثانیه کاهش داشته و به 6.9 ثانیه رسیده که آن را وارد زمین هات هچ ها می کند، یک هات هچ الکتریکی!

بی ام و i3 و i3 s

بی ام و i3(آبی)و i3 s(قرمز)

سیستم تعلیق از تنظیمات سفت تری برخوردار شده و ارتفاع رانندگی هم 10 میلیمتر کاهش یافته است. فاصله بین چرخها هم 40 میلیمتر افزایش یافته که همه این تغییرات به بهبود هندلینگ کمک می کنند. اما نکته جالب وقتی اتفاق می افتد که از تایرهای لیز استفاده کنید، در آن زمان می توانید لذت سر خوردن را در یک خودروی الکتریکی تجربه کنید.

مانند i3 عادی، رنگ آبی را در جای جای کابین خودرو مشاهده خواهید کرد که نشان دهنده تکنولوژی های مدرن آن خواهد بود. درباره مسافت رانندگی، این خودرو قابلیت طی 200 کیلومتر کاملاً سبز را خواهد داشت. علاوه بر این، ریختن کمی بنزین در باک آن به شارژ شدن باتری ها کمک خواهد کرد. یادتان باشد این بنزین قرار نیست چرخها را بچرخاند، پس نمی چرخاند!

قیمت نسخه عادی i3 از 34.070 پوند آغاز شده و این رقم برای i3 s از 36.975 پوند آغاز خواهد شد. نظرتان درباره این هات هچ الکتریکی چیست؟