فرمول یک ایران – دنیل کویات راننده تورو روسو می گوید که پیروزی ورشتپن در اسپانیا نشان می دهد، که او نیز پتانسیل پیروزی با ردبول را داشته است.

در هفته ی گذشته مهم ترین اتفاق فصل فرمول یک رقم خورد و مکس ورشتپن جایگزین دنیل کویات در ردبول شد. در مسابقه اسپانیا نیز بعد از برخورد دو ماشین مرسدس، ورشتپن توانست پیروز این مسابقه باشد.

راننده توروروسو درباره ی این پیروزی اذعان کرد:

راستش برای من مهم نیست! من در حال حاضر بر روی ماشین جدیدم کار می کنم. بدون شک من هم پتانسیل قرار گرفتن در چنین جایگاهی را داشتم.

دنیل کویات توانست در مسابقه بارسلونا، در رده دهم قرار گیرد و یک امتیاز را بدست آورد، او معتقد است که در نیمه دوم مسابقه برخی از پتانسیل های خود را نشان داده است. کویات در ادامه افزود:

 من فکر می کنم در نیمه ی دوم مسابقه رقابت بسیار مثتبی داشته ام. در پایان ما سرعت خوبی داشته ایم و حتی می توانستیم بدون لپ شدن امتیاز بیشتری بدست آوریم.

نیمه ی اول مسابقه دشوار بود و کمی زمان از دست دادم. در اوایل مسابقه من اطمینان و تسلط کافی روی ترمزهای ماشین نداشتم و به همین خاطر رده هایی را نیز از دست دادم.

اما بعد از آن در هوای تمیز قرار گرفتم و توانستم رقابت خوبی داشته باشم و از این نظر نیز خوشحال هستم.

2 دیدگاه

  1. محمد زهیری

    0

    1

    با این حرفش موافقم چون کویات هم بااستعداده چین امسال مجرستان پارسال روسیه 2014 نشون میده که راننده ی خوبیه ماشین ردبول هم گریپ عالی داشت و ضعف فراری ها هم بی اثر نبودن تو برد ورشتاپن .

دیدگاه خود را بیان کنید