فرمول یک ایران – فرناندو آلونسو امروز در گرندپری روسیه پیش از شروع مسابقه مجبور به کناره گیری از آن شد. مک لارن برای دومین بار پیاپی با یک ماشین در مسابقه شرکت کرد، دو هفته پیش نیز استافل وندورن نتوانسته بود در مسابقه بحرین شرکت کند.

آلونسو که از از گرندپری آمریکا در سال ۲۰۰۵ تا کنون چنین تجربه ای را نداشت در این باره گفت:

ناامید کننده است. هیچ کدام از ۴ مسابقه امسال را به پایان نرسانده ام، امروز حتی نتوانستم مسابقه را شروع کنم. ما نیازمند این هستیم که حداقل بتوانیم در مسابقات شرکت کنیم.

ناراحت کننده است اما در حال حاضر کاری از دستمان بر نمی‌آید.

ما به اینجا آمدیم و تمام تلاش مان را کردیم تا به تیم کمک کنیم. حال به امید مسابقه ای بهتر برای گرندپری بعدی آماده خواهیم شد.

اریک بولیر ، فرناندو آلونسو و یوسه که هاسه گاوا - مدیر مسابقه ای هوندا

اریک بولیر ، فرناندو آلونسو و یوسه که هاسه گاوا، مدیر مسابقه ای هوندا

از آلونسو درباره اینکه آیا هوندا توانسته مشکلات خود را حل کند یا نه نیز سوال شد که وی در پاسخ گفت:

این سوال را باید از مدیران تیم بپرسید، من راننده ام و وظیفه ام این است که تا آخرین حدی که می توانم سریع رانندگی کنم تا تیم جلوه ی بهتری پیدا کند.

7 دیدگاه

 1. Ahmad

  11

  3

  واقعا دل آدم یه وقتایی واسه قهرمانان جهان هم میسوزه.نمونه بارزش همین آلونسو.
  خب عزیز من چرا با فراری تمدید نکردی.

  • پرهام

   13

   2

   والا به خدا،با اینکه خیلی دوستش دارم ولی خوب دیگه خودت با خودت کردی،تا پیشنهاد ۵۰ میلیونی(اگه اشتباه نکنم)بت دادن اب از دهنت راه افتاد،اینم حالا نتیجش،شده عین بازیکن فوتبالا که میرن کشورا عربی و دست از پا درازتر برمی‌گردن دیگم هرگز اون بازیکن قبل نمیشن

 2. ایمان

  4

  3

  چقدر با شکوه ماتادور پشت فرمان اسب سرخ فراری یادش به خیر چه رقابتهای هیجان انگیزی.ولی دو سه سال دیگه از هیجان خبری نیست.اکلستون روح رقابت در فرمول یک رو از بین برد

 3. پویان

  8

  0

  ما نیازمند این هستیم که حداقل بتوانیم در مسابقات شرکت کنیم.

  بنده خدا دیگه به تموم کردن مسابقه هم قانع شده!

 4. کورش

  6

  0

  جدای از اینکه آلونسو اشتباه کرده یا نه، اینکه میتونست تو تیم دیگه ای باشه، این ضعف ها سطح فرمول یک رو پایین میاره. امسال تو هر مسابقه چندین راننده بخاطر نقص فنی میکشن کنار. ردبول بجز چین تو هر مسابقه فقط یه راننده داشت

 5. f2004

  2

  0

  اینم دیگه حالمونو خراب کرد دیگه شورشو درآوردن با این موتور گرازه هوندا پس مکلارن باید خودش موتور بسازه همه چیز که پول درآوردن نیست آلونسو چرا نرفتی مرسدس؟

دیدگاه خود را بیان کنید