Register

چهار × 2 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایران: دنیل ریکاردو، راننده ی استرالیایی تیم ردبول اعلام کرد، از برنامه ی بدنسازی خود رضایت دارد. او این برنامه ی تمرینی را چالشی لذت بخش خواند.

با در نظر گرفتن این که خودرو های سال بعد حدودا پنج ثانیه در هر دور سریعتر خواهند شد، رانندگان باید خود را برای تحمل فشار بیشتر در کاکپیت آماده کنند. همین اتفاق باعث شده تا رانندگان برنامه ی آماده‌سازی دشواری تری را تجربه کنند.

شخصا از این اتفاق خوشحالم چون زمان تمرین های قدرتی بیشتر شده است. در سال های گذشته نهایت تلاشمان را میکردیم که وزن خود را پایین نگه داریم. تمرین های استقامتی (هوازی) بیشتر بود و اصراری بر افزایش حجم عضلات نداشتیم.

در کل آن تمرینات خسته کننده بودند. در عوض برنامه ی جدید که به افزایش و تقویت عضلات کمک میکند، جالب‌تر است. چالش برانگیز است اما پاداش خوبی در راه است!

استرالیایی اذعان کرد  اواخر فصل ۲۰۱۶، فشار فیزیکی زیادی به او آمده بود. رانندگان در این فصل در ۲۱ مسابقه شرکت کردند. به خاطر همین او شروع دیرتر فصل ۲۰۱۷ را به نفع رانندگان میداند.

دنیل ریکاردو

دنیل ریکاردو

خیلی خوب است که تست های پیش‌فصل دیرتر شروع میشوند. این اتفاق به ما فرصت بیشتری برای تمرینات فیزیکی و روانی میدهد.

تنها مشکل فصل های طولانی همین است. مدام در سفر هستید. بعضی وقت ها حتی یک هفته هم وقت تمرین مناسب ندارید! در نتیجه بعضی وقت ها آن طور که میخواهید، آمادگی ندارید.

دو ماه تمرین بی‌وقفه و خارج از خودرو برای من هیجان انگیز است.

5 دیدگاه

 1. hamid

  6

  0

  به شخصه دوستش دارم
  جوان،با اخلاق،خنده رو و خوشتیپ.

  • ی

   5

   0

   کیه که دوسش نداشته باشه؟؟

 2. مهرداد

  4

  0

  تمریناتشو در فیس بوکش میزاره فشار زیادی داره به خودش میاره

 3. مهدی

  3

  0

  کلا همیشه از همه چی استقبال میکنه

 4. دانیال

  0

  3

  تا وقتی که اختلاغ ماشین ها از نظر موتوری کم نشه هیچ چیزی کارساز نیست.