Register

18 + دو =

A password will be e-mailed to you.

موتوراسپورت ایران – آخرین رویداد فصل ۲۰۱۶ رالی قهرمانی جهان (WRC) در استرالیا برگزار شد که در نهایت با پیروزی آندریاس میکلسن، راننده تیم  فولکس به پایان رسید.

میکلسن آخرین مرحله مسابقات را با ۱۴٫۹ ثانیه اختلاف نسبت به هم تیمی خود، سباستین اوژیه پیروز شد تا برای فولکس واگن یک خداحافظی رویایی را رقم بزند.

اوژیه و فولگس واگن، چهارمین قهرمانی پیاپی را در رالی قهرمانی جهان بدست آوردند و از فصل دیگر شاهد حضور فولکس در رقابت ها نخواهیم بود.

آندریاس میکلسن

آندریاس میکلسن

تیری نویل نیز با هیوندای i20 خود جایگاه سوم در مسابقه استرالیا به همراه دو پاور استیج را کسب کرد و توانست جایگاه دوم جدول رده بندی را بالاتر از میکلسن از آن خود کند.

هم تیمی های او، هیدن پادن و دنی سوردو در جایگاهای بعدی رالی استرالیا ایستادند تا در نهایت تیم هیوندای موتوراسپورت در جایگاه دوم تیمی با ۳۱۲ امتیاز قرار گیرد.

سکو رالی استرالیا 2016

سکو رالی استرالیا ۲۰۱۶

بدشانسی های گری متی لاتوالا در مسابقه استرالیا هم چنان ادامه داشت و او با پنالتی ۱:۳۰ ثانیه ای رو به رو شد و نتوانست عملکرد خوب خود را در چند مسابقه اخیر به نمایش بگذارد و در نهایت به جایگاه ششم در جدول رده بندی دست یافت تا یک وداع تلخ با فولکس واگن داشته باشد.

گری متی لاتوالا

گری متی لاتوالا

تقویم موقت رالی قهرمانی جهان ۲۰۱۷

جدول رالی استرالیا:

رالی استرالیا 2016

رالی استرالیا ۲۰۱۶

جدول رالی قهرمانی جهان ۲۰۱۶:

جدول رالی قهرمانی جهان WRC 2017

جدول رالی قهرمانی جهان WRC 2017