فرمول یک ایران – نیک دی وریس راننده با استعداد هلندی که پیشتر با تیم مرسدس همکاری می کرد و در فرمول ایی نیز با آنها به قهرمانی رسید حال به تیم فرمول یک آلفاتاوری پیوست!

درست پس از اعلام پیوستن پیر گسلی به آلپین، خبر پیوستن نیک دی وریس به تیم فرمول یک آلفاتاوری نیز تایید شد.

دی وریس در مورد این انتقال گفت:

از اینکه برای سال 2023 به تیم فرمول یک اسکودریا آلفاتاوری پیوسته ام بسیار خوشحالم و از اینکه این تیم و خانواده ردبول به من شانس رانندگی کردن در فرمول یک را دادند متشکرم.

پس از فرمول 2، من یک مسیر کمی متفاوت را طی کردم، اما فرمول یک همیشه رویای من بود و از اینکه به این رویا رسیده ام، شکرگزارم.

امسال، فرصت های زیادی برای تجربه رانندگی با خودروی 2022 فرمول یک داشته ام و فکر می کنم که این تجربه من را در موقعیتی عالی برای فصل آینده قرار داده است، امیدوارم که این مسئله مرا برای چیزی که در پیش است، آماده کرده باشد.

من که برای رقابت های کارتینگ، بیشتر سال‌های نوجوانی‌ام را در ایتالیا گذراندم، همیشه حس بودن در خانه را در آنجا داشتم. بنابراین پیوستن به یک تیم ایتالیایی، اتفاق فوق العاده ای برای من است، تیمی که همین الان نیز به من حس پیوستن به یک خانواده را می دهد و من مشتاق دیدار با همه افراد در آنجا هستم و می خواهم پیش از شروع فصل با آنها ارتباط برقرار کنم.

3 دیدگاه

 1. RedMax

  3

  0

  راننده خوب و آینده داری هست. امیدوارم موفق بشه

 2. tofan

  1

  0

  پس اسکار پیاستری رفت مک لارن😅😅
  تیم خوبی شد مکلارن با نوریث و پیاستری
  اقا اوکون کسی میدونه کدوم تیم رفت؟

 3. tofan

  0

  0

  پس اسکار پیاستری رفت مک لارن😅😅
  تیم خوبی شد مکلارن با نوریس و پیاستری
  اقا اوکون کسی میدونه کدوم تیم رفت؟