فرمول یک ایران – در نیمه شب گذشته، پیر گسلی راننده فعلی تیم فرمول یک آلفاتاوری از خانواده ردبول جدا و طی یک قرارداد چندین ساله به تیم فرمول یک آلپین پیوست تا در کنار استبان آکون یک تیم کاملا فرانسوی را تشکیل دهد.

پیر گسلی در مورد این انتقال گفت:

من از اینکه به خانواده آلپین پیوستم و فصل جدیدی را در دوران حرفه ای خودم در فرمول یک شروع کردم خوشحالم. رانندگی کردن برای تیمی که اصالت فرانسوی دارد یک چیز بسیار خاصی است. با توجه به اینکه در مقابل آلپین چندین سال است مسابقه داده ام، از نقاط قوت آن باخبر هستم. پیشرفت و جاه طلبی آنها بسیار تحسین برانگیز است.

من به پاس ماجراجویی 9 ساله ای که با خانواده ردبول داشته ام از آنها متشکرم. به خاطر اعتماد و پشتیبانی آنها بود که من راننده فرمول یک شدم و چیزهایی که ما با تیم آلفاتاوری با یکدیگر کسب کردیم بسیار خاص بود. من در تلاشم که تمام تخصص و توان خودم را برای به دست آوردن سکو و کسب قهرمانی با آلپین در آینده به کار گیرم.

فرانز توست مدیر تیم آلفاتاوری نیز برای او آرزوی موفقیت کرد و گفت:

آلفاتاوری دوران خیلی موفقیت آمیزی را با پیر داشت. ما هیچوقت پیروزی فوق العاده وی در مونزا و سکوهای او در برزیل و آذربایجان را فراموش نمی کنیم. از پیر بابت تمام تلاش هایی که طی این سالها برای تیم انجام داده بود ممنونم و برای او در آینده بهترین ها را آرزو می کنم.

2 دیدگاه

 1. German gentleman

  2

  0

  با توجه به افت گسلی ، طبیعی بود که به تیمی بزرگتر از آلپین نره

 2. yousef

  0

  0

  اتفاقا همخه تیم ها میدنن چه راننده خوبیه غیر از آلپینصندلی خالی بهتری پیدا نمیشد.