Register

3 + 2 =

A password will be e-mailed to you.

فرمول یک ایرانجورج راسل انتظار دارد که فصل 2022 فرمول یک، پر تنش ترین فصل زندگی فرمول یکی او با توجه به موقعیت و فرصت هایی که مرسدس برایش بابت رقابت در رده های جلویی آماده کرده است، باشد.

پس از سه سال با ویلیامز، راسل به عنوان راننده تیم فرمول یک مرسدس ارتقا یافته و در کنار لوئیس همیلتون، هفت دوره قهرمان جهان فرمول یک به رقابت می پردازد.

جورج پنج سال با مرسدس در برنامه رانندگان جوان از مسابقات جی پی 3 و فرمول 2 تا فرمول یک بوده است. راسل در مورد فصلی که 23 مسابقه با تیم مرسدس در پیش دارد می گوید:

من واقعا از دیدن خودروهای جدید و شرایطی که برای دیگران می توانند فراهم کنند هیجان زده هستم. مشتاقم از اینکه بخشی از تیم توسعه خودرویی هستم که قرار است در طول فصل تغییرات سنگینی را به خودش ببیند، همینطور مشتاق به کار کردن با طراحان، شبیه ساز و انجام اقدامات زیادی برای پیشرفت در کار هستم.

مطمئنم که الزاما (این فصل) در مورد کسی که در اولین مسابقه سریعترین است و به پیروزی می رسد نیست و اطمینان دارم که چند طرح جالب نیز به پیست راه پیدا می کنند و تیم های هم که کمتر روی آن ها حساب می شد نیز ممکن است در تست های پیش فصل یا مسابقات عملکرد خوبی از خودشان نشان دهند.

موضوع در مورد این است که چه کسی می تواند سریعتر و به بهترین شکل خودرویش را توسعه دهد و پایه و اساس سالهای آینده را بسازد. این جنبه یعنی قسمت مهندسی کار است که من واقعا برای آن هیجان زده هستم. و البته همتیمی شدن با لوئیس نیز یک مسئله فوق العاده است.

من مفتخر هستم که کنار بهترین تاریخ قرار بگیرم. یک فرصت خیلی خوبی برای این است که باعث پیشرفت خودم به عنوان یک راننده شوم و ببینم که چطور کار می کنم.

فکر می کنم که امسال از لحاظ تقویم مسابقه ای، رخداد های جانبی و بازاریابی برایم پر تنش ترین سال ورزشی ام باشد. رفتن از ویلیامز تیمی که از لحاظی خیلی خوش شانس بودم اما فرصت انجام دادن خیلی از فعالیت های بازاریابی را به خاطر موقعیتی که در آن بودم نداشتم اما پیوستن به مرسدس، جایی که سرمایه گذاران زیادی وجود دارد، راننده ها تعهداتی زیادی برای انجام دادن پیدا می کنند.

علاوه بر این موضوعات مرتبط به کووید نیز هستند. تمام راننده ها و تیم ها، نزدیک به 18 ماه از فعالیت های این چنینی را از دست داده اند. از دید مسابقه ای و مسائل جانبی، فصلی فوق العاده پر تنش خواهد بود.

من از اواسط تا اواخر ژانویه به میدان بر می گردم و همه چیزم را پای کار می گذارم و برایش تلاش می کنم.